chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Energia Radości i Strachu
Autor Wiadomość
Asriel Veir Semis Offline
Elektryczny Czarownik

Posty: 32
Dołączył/a: 04 2017
Reputacja: 3
Energia Radości i Strachu 04.11.2018, 12:23    #1

Evin Nelis! Kilka dni temu było Halloween, więc postanowiłem zgłębić temat, który mi ciągle nie dawał spokoju. Temat energii emocji. 
Przechadzałem się między domami, gdzie chodziły dzieci zbierające cukierki i skanowałem emocje. Udało mi się wyczuć radość. Pochłonąłem jej trochę, starając się, żeby nie była niczym skażona. Radość ta miała bladoróżowy kolor i zawierała dużo energii. Co ciekawe, energia radości była idealna do poprawy samopoczucia, jednak zbyt mało stabilna, żeby stworzyć z niej jakąś strukturę.

Później, gdy nadeszła okolica godziny 23, wyczułem bardzo intensywną i przenikającą wszystko siłę. Był to strach. Ponownie zaczerpnąłem jego trochę i przeanalizowałem. Strach zawierał ogromną energię, jednak nie była to zwykła energia. Jednocześnie pobudzała wszystko, jednak nie sposób ją kontrolować. Można powiedzieć, że strach sam chciał rządzić mną. W końcu udało się go ustabilizować. Ustabilizowany nadawał się do wzmacnianie innych energii, a także osłabiania ich. To bardzo potężna i destrukcyjna siła. Nie radzę z niej korzystać.

To tylko dwa przykłady, jednak emocji jest wiele i nadają się do różnych rzeczy. Zachęcam do eksperymentowania  Mruga2

Ψ      "Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania"      Ψ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości