chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Kryształy Strażnicy Ziemi
Autor Wiadomość
Anariela Offline
Zbuntowany Anioł

Posty: 92
Dołączył/a: 04 2012
Reputacja: 20
Kryształy Strażnicy Ziemi 14.04.2012, 12:57    #1

[Obrazek: USDA_Mineral_Quartz_Crystal_93c3951.jpg]

Kryształy Strażnicy Ziemi
to olbrzymie kryształy kwarcu, odkryte w latach osiemdziesiątych XX wieku podczas wykopalisk prowadzonych w puszczach Ameryki Południowej.

Odnaleziono je na dużej głębokości, a ich wysokość przekracza półtora metra. Początkowo znaleziono zaledwie kilka, ale liczba odnajdywanych Kryształów Strażników ciągle rośnie. Obecnie nadeszła chwila, kiedy ludzkość próbuje rozszyfrować wiedzę zamkniętą w tych potężnych kryształach. Ich pochodzenie owiane jest legendą, według której miliony lat temu Ziemię odwiedziły istoty bardzo wysoko rozwinięte, pochodzące z centrum naszej Galaktyki. Na widok błękitu wody, soczystej zieleni roślin i ziemi bogatej w minerały postanowiły osiedlić się tutaj, uważając, że młoda planeta jest przygotowana do przyjęcia istot inteligentnych.

Te istoty, Pierwsi Patriarchowie, pracowali za pomocą tego, czego na Ziemi było najwięcej - dwutlenku krzemu - który zasilili swoim światłem, tworząc ogromne kryształy kwarcu:Kryształy Strażników.

Kiedy Pierwsi Patriarchowie zakończyli swoje dzieło, przybrali kształt istot ludzkich i w ten sposób dali początek starożytnym cywilizacjom Lemurii i Atlantydy, o których powstało tyle znanych mitów i na których opierały się starożytne wierzenia.

Te ogromne kryształy zdecydowały o utrzymaniu równowagi sił magnetycznych, a tym samym o stabilizacji całej planety, tab by ród ludzki mógł się na niej bez przeszkód rozwijać.

Owe cywilizacje, utworzone przez istoty o ludzkim kształcie, ale na wiele wyższym poziomie rozwoju, używały promieniowania wydzielanego przez Kryształy Strażników do podtrzymywania swoich związków z miejscem pochodzenia i uniwersalną świadomością. Dało im to ogromną moc zmiany cyklu ewolucyjnego ssaków naczelnych, które zostały wyposażone w świadomość, dzięki czemu powstał nowy gatunek. Stopniowo ci, którzy postanowili włączyć się do cyklu reinkarnacji i poddać prawom materii, zaczęli zapominać o swoim właściwym pochodzeniu i misji, jaką mieli do spełnienia na Ziemi. Swojej ogromnej potęgi używali już tylko dla osobistych celów. Tak rozpoczął się nowy etap ewolucji, który trwa po dziś dzień.

Niewłaściwe, złe używanie potęgi stało się początkiem upadku, który doprowadził do całkowitego zniszczenia Atlantydy.

Pozostali potomkowie Pierwszych Patriarchów postanowili opuścić Ziemię i dalej prowadzić swoją misję we wszechświecie, czy też tworzyć jakąś pozaziemską cywilizację i z oddali śledzić ewolucję gatunku ludzkiego.
Jednakże zanim odeszli, zakopali na dużej głębokości Kryształy Strażników po to, żeby po tysiącach lat, kiedy nadejdzie chwila, w której ludzie będą już gotowi, kryształy oświetliły ich swoim światłem i wskazały drogę do poznania własnych początków; miały też ich nauczyć, jak można osiągnąć harmonię z kosmiczną energią wszechświata.

Obecnie niektóre z tych Kryształów Strażników znajdują się w świątyniach. Wokół nich gromadzą się grupy medytacyjne, gdyż Kryształy wzmacniają ich energię.


Źródło:
Jose Antonio Blanco "Tajemnicza moc kryształów"

Uwierz w Anioły, nawet jeśli ich skrzydła są czarne
Uwierz w Diabła choćby na jego rogach spoczywała płonąca aureola

[Obrazek: 66749888.jpg]
Kuźdapyr Offline
Atomowy Mag

Posty: 105
Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 7
RE: Kryształy Strażnicy Ziemi 14.04.2012, 15:13    #2

Ha, ja też mam tą książke i to czytałem! Happy

[Obrazek: kudapyrbanner2.jpg]

AVE JA!
Victoria Offline
Nowicjusz

Posty: 95
Dołączył/a: 07 2013
Reputacja: 14
RE: Kryształy Strażnicy Ziemi 15.08.2013, 19:49    #3

A ja bardzo lubie krysztaly i zgodze sie, ze mozna je nazwac "straznikami ziemi." Uśmiech

Zycie juz takie jest, ze nigdy ci sie nie ukloni, dopoki ty pierwszy nie powiesz mu dzien dobry.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości