chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Modlitwy do Aniołów - w określonych potrzebach
Autor Wiadomość
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
Modlitwy do Aniołów - w określonych potrzebach 27.04.2012, 18:14    #1

Wezwania w sprawach określonych problemów i potrzeb.

Zaproponowane tu modlitwy to jedynie sugestie. Możecie spróbować połączyć się z nimi za pomocą inwokacji a w kolejnych modlitwach możecie modyfikować treść według własnego uznania. By wezwać potrzebne bóstwa, nie musicie używać skomplikowanych słów, wystarczy powiedzieć w myślach ich imiona i poprosić o pomoc dręczącego was problemu czy zaistniałej sytuacji. Im szybciej prosimy o pomoc, tym łatwiej będzie wam ją uzyskać. Powtórzcie każda modlitwę trzykrotnie ze świadomością każdego słowa. Gdy skończycie się modlić, podziękujcie bóstwom za ich wsparcie.

[Obrazek: angel0002.jpg]1.Dostatek


By sprawdzić, żeby przybyło wam pieniędzy, pożywienia,czasu, okazji lub czegokolwiek, co potrzebne jest wam w większej ilości, odmówcie następującą modlitwę, Gdy będziecie wypowiadać te słowa, artykułujcie je powoli i wyraźnie, uświadamiając sobie potęgę każdego wezwanego przez was bóstwa:

Umiłowana Abundantio...Damaro...Dano...Ganeśu...Lakszmi...oraz Sedno, dziękuje Wam za obecny w mym życiu dostatek, za niezwykłe okazje do pokazywania mojego boskiego światła innym, by oni także mogli na tym skorzystać. Dziękuje Wam za pokój, szczęście i miłość – dary które mi zsyłacie. Dziękuje za czas i siłę – niezbędne do spełnienia ,moich snów i pragnień. Dziękuje za dostatek materialny. Z wdzięcznością przyjmuje wszystkie Wasze dary i proszę o więcej.2.Łagodzenia konfliktów

Jeżeli pokłóciliście się z kimś lub gdy jesteście w trakcie jakiegoś sporu, dobrze jest poprosić o pomoc bóstwa. Poniższa modlitwa nie zapewni wam zwycięstwa ani nie skłoni drugiej strony do przeprosin. Jest ona po prostu po to, by na każdym etapie sporu stworzyć atmosferę pokoju i przebaczenia:

Umiłowani pomocnicy z nieba, proszę, przybądźcie do mnie teraz...Archaniele Raguelu, niebiański opiekunie sprawiedliwości...Ateno, bogini pokojowych rozwiązań...Forseti, strażniku prawdy i sprawiedliwości...Aniołowie opiekujący się (imię osoby lub imiona osób – stron konfliktu)... dziękuje za Waszą interwencję. Proszę prześlijcie moją wiadomość do każdej osoby związanej z tą sytuacją, aby każdy wiedział, że pragnę pokoju. Proszę o łagodne i szybkie zakończenie sporo i powierzam cała sprawę Wam i Bogu, ufając, że już jest rozwiązana. Wiem że tylko pokój łączy się z prawdą oraz że pokój panuje wszędzie, a więc także w tej sytuacji i w ludziach z nią związanych. Proszę, naprowadźcie mnie na rolę, jaką mam odegrać w tym pokojowym rozejmie. Dziękuj Wam.3.Ochrona i przewodnictwo dla waszego dziecka


Jeżeli martwice się o swoje dziecko, wypowiedzcie tę modlitwę opieki i przewodnictwa, bu uspokoić wasz umysł oraz uzyskać opiekę nad waszym dzieckiem:

Dano...Hathor...Isztar...Maryjo, Umiłowana Matko...boginie – matki i nauczycielki rodziców powierzam Wam moje zmartwienia. Proszę, zadbajcie o moje dziecko i obecną sytuację (opiszcie swoją sytuacje), byśmy mogli znowu być szczęśliwi i odnaleźć spokój. Proszę nauczcie mnie, jak mogę najlepiej zajmować się moim dzieckiem. Proszę pokierujcie moimi słowami i czynami tak, by moje dziecko zdołało usłyszeć moją prawdę. Proszę pomóżcie mi się skupić na wierze i odwadze.

Archaniele Michale...Artemido...Kuan Yin...Westo potężni opiekunowie dzieci, proszę Was, byście otoczyli troskliwą opieką moje dziecko (wypowiedzcie imię swojego dziecka). Dziękuje za pilnowanie i ochronę mojego dziecka. Dziękuje za czuwanie nad jego bezpieczeństwem, szczęściem i zdrowiem. Dziękuję za kierowanie mego dziecka na drogę, która przyniesie mu błogosławieństwo, dobrobyt, wartości i dostatek. Dziękuje Wam: Dano...Hathor...Isztar...Maryjo, Umiłowana Matko...Archaniele Michale...Artemido...Kuan Yin...Westo za ochronę i przewodnictwo dla mego dziecka. Dziękuje z całego serca.4.Odnajdowanie bratniej duszy

Jeżeli pragniecie uduchowionego związku, wypowiedzcie tę modlitwę. Możecie wzmocnić jej działanie, wyobrażając sobie najpierw bycie w takim związku. Wyobraźcie sobie, że jesteście ze swoją bratnią duszą i czujecie się bardzo kochanie i szanowani. Następie wypowiedzcie następujące słowa:

Bogowie i boginie miłości, wysłannicy nieba; Aengusie i Afrodyto, męskie i żeńskie bóstwa urody: Ginewro i Izoldo, orędowniczki magicznej miłości: zapraszam Was na moje duchowe wesele, podczas którego poślubiam moja bratnią duszę, łączę się z ukochaną osobą duchowo. Czuję tę osobę całym ciałem i całą duszą. Ofiarowuję to uczucie swojej bratniej duszy i dziękuje Wam za przekazanie tej świętej wiadomości walentynkowej. Dziękuje za to, że prowadziliście nas i że się odnaleźliśmy. Dziękuje za zjednoczenie nas w tym błogim związku.5.Odnajdowanie celu w życiu


Oto modlitwa, która pomoże wam odnaleźć wasz główny cel w życiu, a także uzyskać porady dotyczące kolejnych kroków, jakie będziecie stawiać w przyszłości. Odpowiedź na waszą modlitwę może stanowić kombinację boskiego przewodnictwa i różnych znaków. Boskie przewodnictwo może objawiać się wewnętrznymi wiadomościami, takimi jak uczucia, myśli pomysły i wizje, które ukażą wam prawdziwe pragnienie waszych serc. Znaki natomiast są to powtarzające się wiadomości, które możemy zaobserwować lub usłyszeć z zewnętrznych źródeł tj. innych niż my sami , na przykład może to być zwrot, jaki często widzicie na plakatach w gazetach lub słyszycie od ludzi wokół nas. Najlepiej jest zanotować sobie wszystkie przekazy i szukać stałego wątku, który pomoże wam postawić kolejny krok... oraz odnaleźć nadrzędny cel w życiu:

Archaniele Michale...Jezusie..Hrabi Saint-Germain...oraz Vywamusie...wiecie, jaki krok w życiu będzie teraz dla mnie najlepszy. Potrzebuje bardzo wyraźnie usłyszeć, poczuć i ujrzeć wskazówkę od Was. Potrzebuje wiary do podjęcia tego kroku. Potrzebuje odwagi i emocji by tego dokonać. Dziękuje Wam za dostarczenie mi informacji oraz za zachętę i motywację.

Archaniele Chamuelu...Brygido...Święty Franciszku...Thocie...i moja wyższa jaźni...umiłowani, boscy towarzysze w moim poszukiwaniu celu życia, żywię do Was głęboka wdzięczność za wasze porady dotyczące celu mego życia. Żywię wdzięczność, gdyż szczerze wierzę w to, iż zasługuje na szczęście, sukces i dostatek. Dziękuje za uświadomienie mi, że jestem osobą godna Waszej pomocy i wsparcia. Dziękuje Boże. Dziękuje Wam bóstwa. Dziękuj Wam wszystkim.
6.Utrata wagi - motywacja

Zdrowe odchudzanie wymaga ćwiczeń i zdrowego odżywiania się. Poniższa modlitwa pomoże wam zwiększyć motywacje do ćwiczeń i zredukować apetyt na wysokokaloryczne produkty:

Proszę niebo o pomoc w utrzymaniu sprawności fizycznej, ładnej sylwetki oraz wagi za zdrowym poziomie. Proszę przybądźcie do mnie teraz potężni motywatorzy i trenerzy. Apollinie...Oonagh...Serapisie Beyu...potrzebuje Waszego instruktażu i pomocy. Proszę, zwiększcie moje chęci do ćwiczeń. Proszę, pomóżcie mi znaleźć program ćwiczeń, który będzie najlepiej odpowiadał mojemu rozkładowi zajęć, budżetowi i zainteresowaniom. Proszę pomóżcie mi zrobić pierwszy krok. Proszę, pomóżcie mi zdobyć wsparcie rodziny i ćwiczyć z ich błogosławieństwem. Proszę pomóżcie mi ujrzeć rezultaty moich starań, by łatwiej mi było utrzymać motywacje.

Archaniele Rafaelu...Babadżi...Dewi...Maat...oddaje teraz w Wasze ręce mój apetyt na produkty zawierające dużo cukru i tłuszczu. Wiecie jakie posiłki i napoje są zdrowe dla mojego ciała, a jakie nie. Proszę, byście dostosowali mój apetyt tylko do zdrowych produktów. Proszę zwiększcie moją motywację do jedzenia lekkich, pożywnych dań. Proszę, zwiększcie moją motywację do picia niesłodzonych naturalnych napojów.

Dziękuje Wam za czuwanie nad moim zdrowiem fizycznym i dobrym samopoczuciem.
7.Uzależnienia

Jeżeli jesteście rzeczywiście gotowi, by wydostać się z nałogu, modlitwa ta będzie wam bardzo pomocna. Bardzo możliwe, że po jej odmówieniu wszystkie wasze uzależnienia znikną. Być może będzie to po prostu kolejny krok na drodze do ostatecznego zwalczania waszych nałogów.

Najpierw wyobraźcie sobie przedmioty lub osoby, od których jesteście uzależnieni. Wyobraźcie sobie, że obiekt waszego uzależnienia znajduje się na waszych kolanach. Następnie wyobraźcie sobie, że unosi się przed waszym brzuchem. Poczujcie, jak zrywacie wszelkie połączenia z tym obiektem. Następnie odmówcie następującą modlitwę:

Archaniele Rafaelu, umiłowany aniele uzdrawiania!

Babadżi, nauczycielu, który pomagasz wznieść się ponad świat fizyczny!

Umiłowana Dewi, która tak bardzo o nas dbasz!

Jasna istoto, Maat, źródło boskiego światła!

Serapisie Beyu, stróżu wniebowstępujący!

Proszę wyrwijcie mnie ze szponów nałogu.

Teraz schodzę z mych dotychczasowych ścieżek i przezwyciężam uzależnienia.

Akceptuje moją wolność i zdrowie fizyczne.
8.Jasnowidzenie


Ta modlitwa pomoże wam otworzyć się na potencjał postrzegania parapsychicznego. By uzyskać moc, przyłóżcie do waszego trzeciego oka kryształ kwarcu i odmówcie modlitwę:

Niech boskie światło napłynie do mojego trzeciego oka i napełni je jasnością, przejrzystością i zdolnością do wejrzenia poza zasłonę świata materialnego. Potężny Apollinie , dziękuj Ci za otwarcie mojego trzeciego oka! Archanielico Haniel, Archaniołowie Jeremielu, Rafaelu i Razielu, dziękuje za Waszą magiczną, boską energię i pomoc w uzyskaniu zdolności postrzegania świata metafizycznego! Zwycięski Horusie, dziękuje ci za przyłożenie swojego oka do mojego, by dać mi zdolność postrzegania międzywymiarowego! Umiłowana Kuan Yin, dziękuję Ci za przesłanie energii do mojego trzeciego oka, co pozwoli mi dostrzec miłość wszędzie i we wszystkich! Najdroższa Sulis, dziękuję Ci za wzbudzenie mojego potencjału jasnowidza! Dziękuje Wam wszystkim za otwarcie mi oczu na prawdę, piękno, światło i życie wieczne!9.Uzdrawianie dziecka

Wypowiedzcie tę modlitwę, jeżeli wasze dziecko potrzebuje uzdrowienia lub uwolnienia od bólu. Mówi się, że jeśli rodzice modlą się w imieniu swoich dzieci, modlitwy te są wysłuchiwane w niebie w pierwszej kolejności.

Polecam też odręczne przepisanie modlitwy i położenie kartki na szafce lub półce w dziecięcym pokoju, tekstem do góry. Jeżeli dziecko jest wystarczająco duże, by samo mogło odmówić modlitwę, poproście je, by wypowiedziało ją wraz z wami:

Dziękuje Boże, za dobre zdrowie mego dziecka. Dziękuje za pokój panujący w ciele dziecka. Dziękuję Ci Archaniele Rafaelu, za Twą potężną energię uzdrawiania, która szybko odpędzi wszelkie oznaki choroby z każdym oddechem mego dziecka. Dziękuję Ci Damaro za łagodne pocieszanie i uspokajanie mnie i mego dziecka. Dziękuję Ci Hathor za Twe wyraźne instrukcje dotyczące najlepszej nad nim opieki. Dziękuję Ci Maryjo Umiłowana Matko za opiekę nad nami wszystkimi i za twą boską, uzdrawiającą miłość.
10.Uzdrawianie samego siebie


Jeżeli zachorujecie, dobrze jest mieć świadomość, że możecie zwrócić się do potężnych uzdrowicieli. Poniższa modlitwa może stanowić uzupełnienie wszelkich duchowych lub medycznych procesów leczenia:

Umiłowany Jezu, miłosierny uzdrowicielu Boży... umiłowana Aine, miłosierna uzdrowicielko Bożą... umiłowany Archaniele Rafaelu, miłosierny uzdrowicielu Boży... umiłowany Archaniele Zadkielu miłosierny uzdrowicielu Boży... umiłowana święta Tereso miłosierna uzdrowicielko Bożą...Miłość Boga jest teraz we mnie. Moje ciało jest całkowicie wypełnione boską miłością, która je uzdrawia. Jezusie... Aine...Rafaelu... Zadkielu... Tereso... dziękuje Wam za służbę, uzdrowienie i ukojenie, jakie mi przynosicie... Dziękuje za otoczenie mnie pozytywną energią i napełnienie mnie nią. Dziękuj za całkowite oczyszczenie. Jestem teraz całkowicie zdrową osobą. Czuję się teraz absolutnie cudownie i przepełnia mnie duch miłości. Tryskam energią. Jestem szczęśliwym człowiekiem, wypoczętym i rześkim. Dziękuję Ci, Boże. Dziękuje Wam niebiańscy uzdrowiciele.11.Uzdrawianie zwierzęcia

Jeżeli wasz kot, pies lub inne zwierze zachoruje, na pewno będziecie chcieli zwrócić się do wielkich niebiańskich uzdrowicieli zwierz at o pomoc i uzdrowienie ulubieńca. Wypowiedzcie poniższą modlitwę, patrząc na swego przyjaciele lub wyobrażając go sobie bądź też patrząc na jego fotografię;

Niebiańscy uzdrowiciele, kocham (imię zwierzęcia) z całego serca. Proszę połączcie się z moja miłością i ześlijcie ją na (imię zwierzęcia). Najdroższa Aine, proszę, otocz moje zwierzątko swą jasną, srebrzystą energią pokoju i szczęścia. Najdroższy Rafaelu, proszę otocz moje zwierzątko swą szmaragdową energią zdrowia i dobrej kondycji. Najdroższa Dano, proszę ześlij na organizm mojego pupila harmonię i naturalną witalność. Najdroższy święty Franciszku, proszę porozmawiaj z moim zwierzątkiem i przekaż mi w jaki sposób mogę przywrócić mu dobre samopoczucie.

Dziękuję Ci, Aine.. Rafaelu... Dano... święty Franciszki... za Waszą uzdrowicielską pomoc. Dziękuje za dobre zdrowie mego pupila. Dziękuję za dobre samopoczucie. Dziękuje za dodanie nam otuchy. Oddaje teraz całą sytuację w ręce Wasze i Boga z wielką wiarą i ufnością.
12.Modlitwa ochronna

Przede mną Rafał za mną Gabriel, po mojej prawej Michał, po mojej lewej Uriel. Otacza i ochrania mnie boskie światło, teraz i na wieki. Przede mną Rafał za mną Gabriel, po mojej prawej Michał, po mojej lewej Uriel, nade mną Jofiel, pode mną Zadkiel, pośrodku Haniel. Chroniony i ukryty w boskim bycie. Pośrodku sześcioramiennej gwiazdy, w ochronnej kuli błyszczy i promieniuje „JESTEM, który JESTEM”.

The Tarot Reader
ajka Offline
Wtajemniczony
Zarejestrowany
**

Posty: 133
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 7
RE: Modlitwy do Aniołów - w określonych potrzebach 28.04.2012, 04:59    #2

Zastanawiam się, kto układał te modlitwy...
Ja osobiście mam szacunek dla modlitw dawnych, starych " jak świat", czyli np z okresu średniowiecza, czy renesansu..
Modlitwy wspołczesne są mało romantyczne, mało " uduchowione" wg mnie.

open your eyes and free your mindPodobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Modlitwy do Aniołów Evell 4 4,791 08.05.2012, 15:41
Ostatni post: Resner
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości