chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Niebieskie UFO sfilmowane nad USA
Autor Wiadomość
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
Niebieskie UFO sfilmowane nad USA 07.01.2013, 08:06    #1

[Obrazek: UFO-RPA.jpg]
Cytat:Podczas lotu między Florydą a Pensylwanią, do którego doszło 29 grudnia 2012 roku, doszło do obserwacji UFO. Jest to jedna z typowych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających, jakich bardzo dużo dokonuje się z pokładów samolotów pasażerskich.
Na wysokości przelotowej wynoszącej około 10 tysięcy metrów doszło do obserwacji niebieskiego UFO, które jasno świeciło w chmurach poniżej lewej strony samolotu. Obserwacja była dość nieoczekiwana, ale o dziwno szybko się kończy. Wygląda na to, że obiekt ten był stacjonarny i ukrywał się w chmurach. Świadek twierdzi, że wielkość tego czegoś nie przekraczała tej, jaką ma duży bilbord na autostradzie, ale był raczej trójkątny. Podobnie wyglądały opisy obiektów z Houston, o jakich donosiliśmy wczoraj.
Amerykański regulator rynku lotniczego, FAA, został poinformowany o tej anomalii i podobno wszczęto odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia, co to było. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu.

Co o tym sądzicie? Wyczytałam w komentarzach na głównym źródle, że to może być wierzchołek budynku, spowity chmurami. Mamy dostępną relację tylko jednego człowieka, a nie wszystkich którzy tam byli. Ponadto teoria, że przy starcie samolotu ten człowiek sfilmował budynek i stworzył do tego historię. Ale filmik ciekawy Uśmiech

źródło, źródło

The Tarot Reader
Marcelo Offline
Arcymistrz

Posty: 688
Dołączył/a: 10 2010
Reputacja: 55
RE: Niebieskie UFO sfilmowane nad USA 07.01.2013, 16:41    #2

Wydaje mi się, że obiekt stoi w miejscu, trudno stwierdzić co to jest tak dokładnie... Chciałbym poznać etap lotu tegoż samolotu, bo raczej będąc w powietrzu nie powinien natknąć się na taki wysoki budynek. Zastanawiający też jest fakt pojedynczego budynku i nie widać nic więcej, tak jakby jeden stał, nawet gdyby inne nie były tak wysokie to samolot raczej nie dostałby pozwolenia na tak niski lot w pobliżu takich budynków tym bardziej, że nie widać czubków tych budowli.

Inkwizycję czas zacząć!
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
RE: Niebieskie UFO sfilmowane nad USA 07.01.2013, 17:13    #3

Obejrzeliśmy (tak, my) ten filmik jeszcze ze dwa razy. I nadal nie mamy pojęcia co to może być. Na pewno czubek czegoś, ale budynki chyba miewają czerwone światła? I też ma się wydaje, że ten obiekt stoi w miejscu. Ewentualnie może lecieć z tą samą prędkością co samolot, szkoda że jest tylko takie króciutkie nagranie.

The Tarot Reader


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości