chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie
Autor Wiadomość
Asef Offline
Przybysz

Posty: 10
Dołączył/a: 07 2012
Reputacja: 2
Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie 09.07.2012, 21:43    #1

Nostradamus – o chrześcijaństwie i Watykanie


Centuria VI; czterowiersz 9.


„W świętych kościołach dopuszczą się bezeceństw Mieniąc je cnotą, godną najwyższej pochwały Ten, na którego cześć biją złote medale Zakończy żywot w niewysłowionych męczarniach.”

Religie swoje haniebne prawa nazywają cnotą, która według kapłanów tych religii zasługuje na miano, jedynej drogi do Boga. Papież zakończy swoje władanie w niesławie.


W konkluzji do czterowiersza VI – 9;


Nostradamus w zwrocie; „W świętych kościołach”, wskazuje na „kościoły” jako religie a nie świątynie. Świadczy o tym przymiotnik „świętych” ujęty w tym zwrocie. Liczba mnoga mówi o wielu kościołach, które uważają się za „święte” a swą wiarę za właściwą drogę do Boga.

Cnotą i to cnotą najwyższej wartości, będą określać tę drogę do Boga, która jest w proroctwie Nostradamusa określona bezeceństwem.

Postać, której godność uznawana jest przez ludzi tak wysoko, że na jej cześć bite są złote medale to może być tylko papież. Inne religie nie wpłynęły tak skutecznie na opinię publiczną, by ich głowy w taki sposób były honorowane.

Jednak Papież kończy żywot - pontyfikat w niewysłowionych męczarniach duchowych. Tu poddana jest w wątpliwość wartość publiczna i samego pontyfikaty Papieża, który odchodzi w niesławie.


Centuria V; czterowiersz 73.


„Przez samego Boga prześladowany będzie Kościół Święte Kościoły zostaną ograbione {splądrowane} Matka wyda na świat dziecko naga w koszuli Potem Arabowie zjednoczą się z Polakami.”

Bóg poprzez swego syna, będzie prześladował religie. Wszystkie religie zostanę odarte ze swoich niezgodnych z wolą Boga zasad. Matka już uwolniona spod jarzma chrześcijańskiego, urodzi dziecko, ono już nie będzie wolne od wpływu religii. Wkrótce Arabowie, połączą siły z Polakami.


W konkluzji do V- 73;


Jak ważne to są sprawy dla Boga świadczy fakt przybycia na ziemie Jego syna. Tu On musi wykazać przed ludźmi błędy, jakie czynią religie. Błędy, które wykaże spowodują takie zmiany, jakie powstają po ograbieniu (w tym przypadku z wartości kultowych).

Matka: - „naga w koszuli” urodzi dziecko. Człowiek nagi, takie określenie może być odniesieniem do duchowości religijnej. Tu matka naga w koszuli urodzi dziecko, oznacza to, że już bez chrześcijańskiego płaszcza duchowego. Po urodzeniu tego dziecka coś się zmieni w kontaktach pomiędzy Arabami a Polakami, a ta zmiana w jakiś sposób dotyczyła będzie tej niewiasty.

Centuria III; czterowiersz -34


„Kiedy niebiańskie Słońce przestanie wysyłać promienie, W pełnym świetle dnia ukaże się potwór. Na wiele sposobów będą tłumaczyć to zjawisko, Nikt nie zdoła przewidzieć, jak drogo za nie zapłacą.”

„Kiedy niebiańskie Słońce przestanie wysyłać promienie”


W tym zwrocie kluczowym jest określenie: „niebiańskie Słońce”, czyli najwyższa kultowa postac (Nostradamus w swoich proroctwach zwraca się do religii chrześcijańskiej) tu, Papież.

„W pełnym świetle dnia ukaże się potwór”.

Z kolei tu, kluczowymi, są dwa określenia: „W pełnym świetle dnia” i „ukaże się potwór”.
W pełnym świetle dnia a więc w pełni publicznie, zostanie obnażona, skrywana ciemna strona religii chrześcijańskiej.

„Na wiele sposobów będą tłumaczyć to zjawisko,”

Określeniem kluczowym jest: „będą tłumaczyć” i próbowac wyjaśniać, tę niespotykaną sprawę.

„Nikt nie zdoła przewidzieć, jak drogo za nie zapłacą.”

Tu kluczowym zwrotem jest: „jak drogo za nie zapłacą.” I w tym momencie nikt nie będzie w stanie tego przewidzieć.

Reasumując zaszyfrowany w tym czterowierszu przekaz, dowiadujemy się, że proroctwo mówi o sytuacji gdy zostanie upubliczniona wyjątkowo niekorzystna dla religii chrześcijańskiej informacja. Będzie ona pokazywała tak wyjątkowe potworności, że zgaśnie świętośc papieża i kultu.

Informacja będzie znana w pełnym świetle dnia a więc na całym świecie. Pomimo tak trudnej sytuacji, kler będzie próbował wytłumaczyc się i wyjaśnić sprawę.

Znając potęgę chrześcijaństwa; - to mimo, że potwornośc będzie zabójcza dla religii, nikt nie będzie w stanie przewidzieć końcowych efektów.


Centuria VIII; czterowiersz 98.


„Krew ludzi Kościoła poleje się obficie wiele czasu upłynie, nim jej potok zostanie wstrzymany Płynie czerwona zupełnie jak woda Niedola, klęska i żałoba przypadnie kapłanom w udziale.”

Zasady wiary i kanony religii zostaną odarte z fałszu i złamane, długo wierni nie będą mogli się z tym pogodzić. Krew – zasady wiary, są dla wiernych jak woda, nie mogą i nie chcą się wyzwolić w istocie są oni, zniewoleni kanonami chrześcijaństwa. Kapłanów czeka czas odpowiedzialności w nim, niedola, klęska i żałoba.


W konkluzji do czterowiersza VIII – 98;


Jednym ze słów klucza Apokalipsy i wszystkich przekazów z nieba, jest słowo „krew”, które symbolizuje zasady. Dla przykładu „krew Boga” to zasady z nieba głoszone jako słowo Boga, „krew Chrystusa” to wszystko, co On przekazywał słuchającym Go, gdy nauczał (nie mylić z naukami religii chrześcijańskiej).

W tym czterowierszu, Nostradamus opisuje sytuację, gdy miecz słowa (wskazywany treścią informacji zaszyfrowanej w Apokalipsie) przetnie zakłamane informacje o Bogu i o Jezusie Chrystusie. To nieznane wcześniej oblicze Boga i nieba a przede wszystkim oblicze Chrystusa, będzie nie do przyjęcia przez ludzi w szczególności tych, którzy są zaślepieni wiarą.

Dla wiernych, którzy poddali się praniu mózgów w procederze chrześcijańskiej teologii, zasady i kanony wiary, są świętością, która do końca spenetrowała ich świadomośc. Dla nich wiara jest jak woda i pogodzic się z błędami tej świętości to tak, jak przestac pic wodę.

Kapłani zostaną poddani publicznej opinii, Ci, którzy posiadają sumienie, będą widzieli swoja klęskę i czeka ich cierpienie.


Omen 83

„Podczas, gdy chrześcijaństwem wstrząsają niepokoje przywódcy prowadzą rozmowy: Hordy najeźdźców atakują Stolicę Apostolską, Ich przyjście zraza jak choroba, później zgubę przyniesie. Ze wschodu ciągnie śmierć, zaraza, głód i pakty zdradzieckie.”

Czas, w jakim chrześcijaństwo dozna wstrząsów, jest czasem ważnych międzynarodowych rozmów takich, które prowadzą przywódcy. W tym czasie małe grupy, atakują stolicę apostolską, Watykan, wytykając jej błędy. Najpierw te ataki przyniosą Watykanowi problemy a następnie zgubę. Te ataki ze wschodu (w stosunku do geograficznego położenia Watykanu), niosą wszystko co najgorsze dla kapłanów.


Konkluzja do omenu 83;

Tu Nostradamus wskazuje na czas i moc ataków skierowanych przeciwko chrześcijaństwu. Ten czterowiersz pomija inne religie a skupia się wyłącznie na chrześcijaństwie i Watykanie.

Czas w jakim chrześcijaństwo dozna wstrząsów, nastąpi w ten czas, gdy poważne problemy międzynarodowe będą rozwiązywane w trakcie rozmów pomiędzy przywódcami państw, a nie na planie działań wojennych.

Moc tych ataków z biegiem czasu będzie się nasilała. Wskazanie na taki rozwój wypadków w czasie, odnajdujemy w zwrocie; „zraza jak choroba, później zgubę przyniesie.” Moc ataków z początku jako choroba, a potem jest porównana do śmierci, by w końcu przynieść zgubę Watykanowi.

W ostatnim zwrocie; „i pakty zdradzieckie” możemy odczytać informację, że do tych klęsk kleru przyczynią się również sami kapłani, kolaborując z tymi, którzy atakują religię chrześcijańską i Watykan.


Centuria II; czterowiersz 12

„Oczy otwarte tylko na wspomnienia z przeszłości, nikt nie będzie chciał przywdziać mniszego habitu. Potężny król srodze ukarze ich głupotę: Będą patrzeć w milczeniu, jak pustoszy ich świątynie”

Już nie ma kandydatów do zakonu, pozostały tylko wspomnienia. Syn Boga bezlitośnie obnaży błędy ich życia zakonnego. Bez słowa będą obserwować, jak zasady ich kościoła rozsypują się w proch.


Konkluzja do czterowiersza II – 12;

Miecz słowa, zniszczy istniejące w zakonach zasady i osiągnięcia życia klasztornego. Publikacja takich informacji, zniechęci nowych kandydatów do wstępowania na służbę w tej religii.

Przekazywane przez Syna Boga zasady, zburzą porządek zakonny a wszystkie wartości i zasady kościoła legną w gruzach, na oczach zakonnic i zakonników.


© Struski Andrzej

10.06.2012r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.

Źródło: http://www.andrzejstruski.com/articles_1...anie-.html
Polak Offline
Wtajemniczony

Posty: 176
Dołączył/a: 07 2012
Reputacja: 16
RE: Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie 10.07.2012, 09:47    #2

jakby napisał 1000 takich wierszyków na pewno część by się sprawdziła. Po za tym my teraz czytamy te jego przepowiedni i przypisujemy je przeszłym wydarzeniom jakos do tej pory nie udało nam się z wyprzedzeniem zinterpretować i przewidzieć żadnego z wydarzeń.Skoro uważa sie ze przewidział atak na WTC to czemu nikt o tym nie poinformował wcześniej?
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
RE: Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie 10.07.2012, 10:19    #3

Gdy była katastrofa Smoleńska nawet krążyły jakieś czterowersy dopasowywane do tego wydarzenia.
Niestety Nostradamus pisał w starym języku francuskim, gdzie czcionka była układana ręcznie i zapewne jego przepowiednie zawierają masę błędów i tym samym zmienia się ich znaczenie. Stąd taka ogólnikowość i dużo łatwiej je dopasować do przeszłych wydarzeń.

The Tarot Reader
Alessandra Alora Offline
wieczna uczennica

Posty: 32
Dołączył/a: 06 2012
Reputacja: 8
RE: Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie 10.07.2012, 10:36    #4

Miedzy innymi uważam że tłumaczenie proroctw jest mało obiektywnie przedstawione. Może mi się wydaje ale czuje dziwną niechęć autora tekstu do Kościoła. Z resztą. Uważam że do tłumaczenia wszelkich proroctw potrzeba szerokiej wiedzy historycznej, mistycznej oraz teologicznej (jeśli tekst odnosi się do kwestii wiary). Polemizowala bym z tłumaczeniem ale niech tak zostanie...

"Gdy już posmakowałeś lotu, zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął wrócić." Leonardo da Vinci
Kuźdapyr Offline
Atomowy Mag

Posty: 105
Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 7
RE: Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie 12.07.2012, 01:01    #5

To wszystko się sprawdza. Kościół upada a jego opinia stopniowo się pogarsza. Już nawet moja rodzina czy znajomi co do tej pory tak kościół gloryfikowali zaczynają go potępiać.

[Obrazek: kudapyrbanner2.jpg]

AVE JA!
Polak Offline
Wtajemniczony

Posty: 176
Dołączył/a: 07 2012
Reputacja: 16
RE: Nostradamus – o chrzescijanstwie i Watykanie 12.07.2012, 10:41    #6

Arab i Polak to jedna rodzina!! Happy wnioskuje że my i Araby bd jakby ostatnią ostoja religii i moralnosci na świecie czy jakoś tak w sumie prawdopodobne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości