chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Pchnięcie Energią
Autor Wiadomość
Asriel Veir Semis Offline
Elektryczny Czarownik

Posty: 32
Dołączył/a: 04 2017
Reputacja: 3
Pchnięcie Energią 06.04.2018, 20:37    #1

Witam. Ostatnio odkryłem bardzo ciekawą metodę manipulacji energią. Polega ona na tym, że duże skupisko energii jest wypychane w daną stronę powodując coś w rodzaju fali uderzeniowej. Tyle z teorii, teraz przejdźmy do praktyki! (Nie, nie mam na myśli takiego pchnięcia)[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR33IK59HazNDH13URs52g...TRKQ1WSJUO]

Na początek absolutna postawa, czyli zbieranie energii w jednym punkcie. Skupcie się na jakimś miejscu ze swojego ciała, lub aury i sprowadźcie tam dużą ilość energii. Próbujcie tak kilka razy, przez około 15 minut. Po tym czasie można przejść do sedna, czyli sprowadzić energię do ręki i nadgarstka. I pamiętajcie, że najważniejsze jest SKUPIENIE. Gdy ręka jest naładowana ogromną ilością energii, korzystając ze skupienia wypchnijcie ją w danym kierunku. Najlepiej jest poczuć, że ta energią jest jednością i kontrolować gdzie jest wypychana, gdyż bez tego... po prostu po opuszczeniu ciała się rozleci. Aby lepiej tego używać polecam podtrzymywać tę energię skupieniem tak długo, aż nie zechce się jej opuścić.


Takie pchnięcie może być także z wykorzystaniem jakiegoś żywiołu np. ognia, czy wody. Do czego można wykorzystać pchnięcie? Do wyrzucania negatywnej energii, rzucania psiballami, a nawet wpływania na otoczenie. To tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę.

Ψ      "Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania"      Ψ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości