chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Piramida Iluminatów w Blagnc
Autor Wiadomość
Sagittariis Offline
Luna

Posty: 112
Dołączył/a: 03 2012
Piramida Iluminatów w Blagnc 12.04.2012, 07:50    #1

Zlokalizowany na przedmieściach Tuluzy, "Place de la Revolution" to jeden z najbardziej porażających istniejących projektów autorstwa Iluminatów: wielka piramida unosząca się nad mapą świata.

Symboliczne znaczenie tej struktury ujawnia dość ponurą i elitarną ideologię i zdaje się potwierdzać konspiracyjne teorie spiskowe - świat jest rządzony przez tajne organizacje kabalistyczne same nazywające się Iluminatami.

Place de Revolution znajduje się na rondzie w raczej spokojnej gminie Blagnac w Tuluzie, i codziennie mijany jest przez setki samochodów. Jak to ma miejsce w różnych częściach świata, większość mieszkańców uważa, że pomnik który zdobi ich miasto jest "ładny" i "dekoracyjny", nie mając pojęcia o jego głębokim znaczeniu okultystycznym.
Dla tych, którzy mają "widzące oczy” Place de la Revolution jasno i jednoznacznie wskazuje niewidzialną siłę, która ukształtowała przeszłość i nieustannie stara się kształtować przyszłość. W tej pozornie prostej strukturze, osadzone są cele, aspiracje, filozofia i przekonania ukrytych elit, którzy kierują nieuważne masy w kierunku Nowego Porządku Światowego.

Symbolika nie może być bardziej jawna. Piramida to symboliczna struktura reprezentująca tajne stowarzyszenia działające na każdym kontynencie, unosząca się nad całym światem, dominując (niektórzy mogą powiedzieć że go przysłania) i posiadając go.

Więcej informacji : http://www.paranormalne.pl/topic/29970-p...w-blagnac/
Trismegistos Offline
Mercurius ter Maximus
Zasłużeni

Posty: 284
Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 36
RE: Piramida Iluminatów w Blagnc 13.04.2012, 07:22    #2

Co do iluminatów to uważam że Zostali oni wykreowani Przez ludzką myśl .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości