ParaMythology

Pełna wersja: Skok ze Stratosfery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po godzinie 19 czasu polskiego Felix Baumgartner wyskoczy z balonu, unoszącego go na wysokości 36 kilometrów. W specjalnym skafandrze Austriak spadnie na Ziemię. Człowiek pokona kolejną barierę - tym razem dźwięku. Trzymamy kciuki!

Relacja Live: http://www.wykop.pl/ramka/1287399/skok-z...y-na-zywo/
Cytat:Austriak Felix Baumgartner chciał pobić ustanowiony 52 lata temu światowy rekord wysokości skoku spadochronowego, przekraczając też jako pierwszy prędkość dźwięku podczas swobodnego spadania. Start został jednak odwołany po tym, gdy silny podmuch wiatru targnął o ziemię i być może uszkodził balon, który miał wynieść skoczka w przestworza.

Musimy poczekać na następną okazję.
Ciekawa jestem czy osiągnie tą prędkość dźwięku. No i potem jak się da liczę zobaczyć filmy nagrane z tego, bo coś było w radio mowa, że kamery ma w tym swoim super kombinezonie...? Ogólnie ciekawe.
Ale zobaczymy czy jutro o tej 19 mu się uda. (tak, takie coś słyszałam, chyba)

A co Wy na to...?

Ale mnie rozbawiłaś tym filmikiem. Zwłaszcza ten Siara i Wąski na końcu jak zawsze mega gwiazdy. Niestety było widać, że to reżyserowany skok :P