ParaMythology

Pełna wersja: Nieprawdopodobne ! Duch, demon ? POMOCY!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Postaram się wszystko wyjaśnić. Umieściłam to na różnych stronach z nadzieją na większą pomoc. Bardzo pomogła mi lista egzorcystów. Z moją przyjaciółką było coraz gorzej... Rodzice coraz bardziej się o nią martwili. Kiedy dowiedziałam się, że miała próbę samobójczą,odważyłyśmy się z Natalią opowiedzieć wszystko rodzicom. Każdy z nich przyjął to w inny sposób, nie mogli uwierzyć, że zrobiliśmy taką głupotę, ale pomogli nam to naprawić. Pojechaliśmy do egzorcysty i naszczęście udało się. Nigdy nie brałam udziału w czymś tak dziwnym, a jednocześnie strasznym. Dopiero wtedy zrozumiałam jak wielką głupotę popełniłam. Mamy nauczkę na całe życie. Po wszystkim chyba się bałam zaglądać na te strony, bo nie chciałam do tego wszystkiego wracać, ale dzisiaj się odważyłam. Dziękuje wszystkim za pomoc! Nie wiem co by teraz ze mną było gdyby nie wy.
Fajnie że wszystko wróciło do normy i w ogóle, w imieniu swoim innych użytkowników gratuluje rozwiązanego problemu. Mruga2
Bardzo się cieszę. Oby już więcej nic złego Was nie spotkało....
Stron: 1 2 3 4