ParaMythology

Pełna wersja: If you dont believe, watch this...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Filmik Niezły strasznie mi się podobały urywki Z kręconymi się spiralami Happy
Co do UFO tak dla ścisłości to jeżeli widzisz tajny projekt wojskowy na własne oczy to dlaciebie jest to ufo :P(Chodzi mi oto że jeżeli nie znasz Typu jednostki lub chociaż państwa które to wyprodukowało W tedy jest to UFO ,Wszyscy wiedzą co oznacza ten skrót a i tak Słysząc UFO to od razu kosmici )
Trismegistos spirale to nic innego jak rakiety nad którymi utracono kontrole . Na tym filmie widać prawdopodobnie Rosyjską buławę nad Norwegią. Mianem UFO(NOL) można określić coś co mimo prób identyfikacji nie pasuje do określonych wzorców . Widząc samolot lecący na wysokości 8-10km nie jestem w stanie określić producenta , modelu czy kraju z którego pochodzi , czy to maszyna wojskowa czy cywilna. Wystarczy że dostrzegam skrzydła bądź smugę kondensacyjną i obiekt nazywam samolotem . Na tym filmie ewidentnie widać rakietę i odłączenie kolejnych jej członów .Wrzucanie takich filmów(urywków) do wora z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi i nie daj Boże robienia z tego dowodu na to że obcy nas odwiedzają jest dla mnie niezrozumiałe. Wczoraj na jednym z portali ktoś oglądając filmidło z YouTube stwierdził że owad rozbity na szybie to UFO i nie da sobie wmówić że jest inaczej. Marcelo napisał- "Do wszystkich doniesień o UFO staram się podchodzić sceptycznie." W tych czasach to już chyba jedyne zdrowe podejście do sprawy.
Stron: 1 2