ParaMythology

Pełna wersja: proszę o pomoc.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wierzę w nic. Tzn, nie uznaję żadnego bóstwa wyższego, czy coś. Jestem wychowana w wierze Katolickiej, ale nie będę się modlić, bo nie wierzę w to. Jedyne, co mi pomaga, to "tarcza". Ale to musiałabym opowiedzieć o tym w dłuższej rozmowie.
przyznam ci się szczerze że nie powinnas brać udziały w takich czary mary bo to zachęca ducha. W ten sposób dajesz mu wyzwanie ,,Wiem, że tam jesteś i się cb nie boję" To nie robi nic dobrego może módlcie się a nie odprawiajcie jakiś nieznajomych działań
Powiem tak, jeśli rytuał był robiony, to jestem przekonany, że ta osoba nie miala pojęcia co robi, bo naprawde mi wystarczy np. wizualizacja aby niektóre byty odgonić od sb. A więc jeśli ktoś robił ryt nie miał pojęcia co robi, po drugie jeśli zaatakowałby was demon najprawdopodobniej wątpie abyś nam przekazała swoją historie...
nie mówię, że to demon, ale boje się strasznie, już się przeprowadziłam i nadal ten strach pozostał, jak jestem sama w domu, to czuję się obserwowana, ale gadałam już z Jankiem i boję się mniej, na razie nie dzieje się nic poważnego, ja wiem, że są rzeczy, które mój umysł sam wymyśla i dlatego się boję, ale no też myślę racjonalnie i wiem, ze nie wszystko sobie sama wymyślam.
Staraj się przestrzegać tego o czym pisaliśmy, jeżeli coś się zacznie dziać, wiesz gdzie szukać pomocy, pozdrawiam!
Stron: 1 2