ParaMythology

Pełna wersja: Czy to może być duch ? Farma.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Tydzień temu wróciłam od siostry i zjawiska dalej się pojawiały co dziwne jedynie gdy nie było w domu męża mojej siostry. Pewnego dnia zostałam sama w domu i usłyszałam hałas na poddaszu weszłam tam i drzwi na strych były otwarte a zazwyczaj są zamknięte. Zadzwoniłam do siostry bo nie umiałam znaleźć klucza. Zapytałam ją się czy może wie gdzie jest klucz i czy wchodziła na strych ona odpowiedziala że klucz jest w kuchni tam gdzie zwykle a tam nie wchodziła. Co dziwne gdy przyszła i opowiedziałam jej co się stało ona nagle pszypomniała sobie że ostatniej nocy była na strychu i mogła zapomnieć zamknąć drzwi. Była bardzo zdenerwowana i zrobiła się czerwona. Raz powiedziała mi żę zaczyna robić się coraz słabsza i często boli ją głowa. Zaproponowałam lekarza ale ona stwierdziła żę lekarz nie pomoże. Nie wiem co się dzieje. Moja siostra zaczyna robić się dziwna a zjawiska nie znikają. Rzeczywiście na tyle tygodni ile uniej byłam tylko to poddasze ale itak zachowanie domowników mnie dziwi.
Ja bym radziła wezwać księdza i co wieczór modlić się całą rodziną. My co wieczór się modlimy, u nas to nie działa na szczęście za niedługo mamy kolędę więc czekamy na księdza


http://www.forum.paramythology.pl/images/uwaga.png) no-repeat scroll center rgb(36, 36, 36);width: 60%; margin: 0 auto; border: 1px solid #B80000; ">

REGULAMIN:
§ 4. Konto Użytkownika
4.1 Każdy Użytkownik ma prawo do jednego, dzięki któremu może uczestniczyć w życiu Forum.
4.2 Po wykryciu większej ilości konto wszystkie zostają zablokowane.

Rozdwojenie jaźni? Prosisz o pomoc jako ollka22 a udzielasz rady jako O.S2216???
Evell

Stron: 1 2