ParaMythology

Pełna wersja: Trzęsienie ziemi i tsunami w Japonii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ten obiekt jest tutaj bardziej wyraźny, jednak bardzo podobny do owych obiektów po lewej, które łudząco przypominają chmury. Być może się mylę i to naprawdę statek UFO :P
zjawisko atmosferyczne też może być, nie wiadomo co ale wiadomo ze japonia ma technologię więc może być też to ich samolot. podobny do amerykańskiego "delta stealth radar"
Aurora project? Według mnie to Japonia ma lepszą technologię od U.S, tylko, że oni się do tego tak nie przyznają. Jeżeli po zakończeniu wojny atomowej jakiś jeden kraj miałby przetrwać to według mnie byłaby to Japonia. To są ludzie "zaprogramowani" na wszelkie przypadki.

Ale wracając do tematu to nie jestem w stanie określić co to jest. Być może gdybym to widział na własne oczy to zmieniłbym zdanie, albo, żeby chociaż ten reportaż był w HQ. Na dzień dzisiejszy (mimo, że nie jestem żadnym zatwardziałym sceptykiem) jestem skłonny przyznać, że to nie jest statek obcych.
Stron: 1 2