ParaMythology

Pełna wersja: Nawiedzenie przez ducha?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej
Chcę opisać tu zdarzenie,które miało miejsce już jakiś czas temu i usłyszeć co na ten temat myślicie i czy macie może podobne doświadczenia.
Nocą podczas snu,poczułam jak coś wnika we mnie przez usta,otwarły się mimowolnie i jakąś energia przez nie weszła w głąb mnie ,zamknęłam je ,to coś chwilę we mnie było by następnie wyjść spowrotem..
Nie widziałam nic ,tylko czułam ,następnego dnia bardzo bolał mnie przełyk.Proboealam sobie wmówić że mi się to śniło ,ale ten ból mi nie pozwalał i tym zapomnieć..czy mogła to być zbłąkana dusza ?Czy takie rzeczy się zdarzają ?
Pozdrawiam wszystkich
Yes,
One day I was using my laptop at my friend's home where he recently shifted and suddenly I have heard some noises from the other room. I and my friend were sitting in the same room and no one else was there in the apartment. after some time My monitor starts flicking and suddenly stop working. And on the same night, we saw a shadow coming towards us. We got really scared. My friend on the next day moved with me.