ParaMythology

Pełna wersja: Ufo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
pokojowo to tak militarnie to nie. Jak chodzi o przeszkody, ale pamiętaj że moga byc też bardziej inteligentni nie tylko pod względem technologicznym i wiedzą ze ta planeta nie zasługuje na calkowite skreślenie z listy przyjaznych planet, zreszta nie można oceniac ogółu na przykładzie jednostek.A to czy ktoś jest biedniejszy od drugiego nie ma znaczenia i nieskreśla go w związku z zaprzyjaźnieniem sie bo wiedza szerokie ma horyzonty.
Dobra, w wielu kwestiach się z Tobą zgadzam , ale nadal będę pił do tego maskowania . Czy Twoim zdaniem wszystkie relacje dotyczące latających spodków i istot pozaziemskich to zwykłe poszukiwanie sławy czy coś w tym stylu?
przeważnie to tak jest.Jeden moze na milion jest prawdziwy ale reszta to pic na wode i fotomontaż
Tych prawdziwych obserwacji i spotkań może być znacznie więcej niż nam się wydaje . Znam osobiście kilka osób które były świadkami przelotu czegoś co bez problemu można by nazwać spodkiem ale opowiada się o tym tylko w kręgu dobrych znajomych. Ludzie boją się wytykania palcami i robienia z siebie pośmiewiska. Chyba nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić co się kryje za fenomenem UFO , możemy tylko domyślać się i spekulować .
ja miałem namyśli tylko informacje oficjalne, podawane w wiadmościach lub w programach.
Zazwyczaj te informacje podawane w telewizji są tylko po to, aby przyciągnąć widzów. Nie widzę więcej sensu w przekazach mediowych. Zazwyczaj obserwacje te bardziej prawdziwe widziane są przez naocznych świadków i nie są udokumentowane (nikt się nie spodziewa takiego spotkanie i nie nosi aparatu itp.). Te telewizyjne to raczej fotomontaże.
dokładnie o to samo mi chodziło co napisałeś Marcelo
8 mld ludzi u nas-nie wiem czy jest miejsce dla nowego gatunkuMruga2 a tak serio, to na pewno nasi naukowcy wiedzą więcej niż mówi się opinii publicznej, co do nowych technologii, maskowania itd. Nie wierzę, że od wojny nic się nie udało im wymyślić, z miliardowymi nakładami na badania w USA.. czy innych krajach.


http://www.forum.paramythology.pl/images/uwaga.png) no-repeat scroll center rgb(36, 36, 36);width: 60%; margin: 0 auto; border: 1px solid #B80000; ">

Pozwoliłam sobie na edycję, bo coś się zdublowało. Pozdrawiam Evell

No pewnie ,że od wojny nic nie zostało wymyślone. Po za: kostką Rubika, LASER'em i ekranami z ciekłych kryształów. Cała reszta to wynalazki sprzed II wojny.
Czemu nic nie jest wymyślane? Proste, te miliardy , może nawet już biliony, nie idą na rozwój nauki tylko na zmarnowanie.
Uśmiech raczej miałam na myśli, że pieniądze idą na coś pilnie strzeżonego, jak nowej generacji samoloty, drony, samoloty kosmiczne,
http://pl.wikipedia.org/wiki/Samolot_kosmiczny
http://pl.wikipedia.org/wiki/Skylon_(pojazd)

prawie jak cygaroUśmiech

i może doskonalą poniemieckie V1, V2- Może UFO które widzą ludzie- to "nasze" ziemskie statki - nie OBCY.
Stron: 1 2 3