ParaMythology

Pełna wersja: Książki, które warto przeczytać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
A ja dodam, jeszcze tu kilka tytułów, które oczywiście polecam :
1)David Pond "Czakry dla początkujących"
2)Ewgienij Kolesow "Wprowadzenie do magii"
3)-||- "Zasady Magii"
4)D.Jurriaanse "Wahadełko Praktyczne zastosowanie z instukcją użycia i 40 planszami"
5)Wolfgang Exel & Willi Dunl "Naturalne metody lecznicze"
6)Arcadius "Kurs Magii psychotonicznej"
"3 I wsjo resztę będe dodawał jak wpadnie mi coś ciekawego w łapencje
Polecam książkę « Piekło istnieje? Nowe fakty » - jest to propozycja dla osób które interesują się życiem po śmierci.Z pewnością każdego z nas albo większość interesuje ten temat. Jest to książka oparta na losach ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną i nie bali się się o tym opowiedzieć - w książce znajduje się dużo fotografii pokazujących zachowanie ludzi w czasie reanimacji.Każdemu z nas towarzyszy strach przed śmiercią i tym co będzie dalej - czy istnieje piekło ? Książkę znajdziecie na http://org-epost.com/pk/book5895374512.php
Autorem książki jest Robert Ruhra - zapraszam do lektury wszystkich którzy chcą rozwiązać zagadkę życia po śmierci
(01.04.2012, 11:55)Kershaw napisał(a): [ -> ]Joseph Murphy - "Potęga podświadomości"

Książka pokazuje, czym jest podświadomość, jak działa, jak można ją wykorzystać i jak nieświadomie z niej korzystamy w życiu codziennym, oraz wiele innych rzeczy. Polecam.

Ostatnio sięgnęłam po tę książkę i zdecydowanie polecam. Jedna z lepszych pozycji nad którymi człowiek się później długo, długo zastanawia.
Witam Uśmiech Czy ktoś z Was czytała może książkę: http://www.czarymary.pl/p_891344_ukryte_...erzy_zieba ? Chcę ją kupić, ale wcześniej zależy mi na Waszych opiniach Uśmiech Podobno lektura jest mocna i wszystkie fakty są pokryte badaniami. Ukazuje nie co inne spojrzenie niż medycyna. Myślę, że warto ją mieć w swojej biblioteczce. Czy uważacie, że naturalne metody leczenia mogą przynieść skutki??
Wolfgang Exel & Willi Dunl "Naturalne metody lecznicze" czytałam ostatnio i to rzeczywiście fajna pozycja.
Jeśli chodzi o mnie to przestawiam się od jakiegoś czasu na czytnik ebook Uśmiech
Mam tak samo od kilku lat. Książki na papierze - ulubionych autrorów, ważne dla mnie i takie, które lepiej sie czyta w papierze. Reszta na czytniku, który może być ze mną w podróżach i który, zsynchronizowany z aplikacją, pozwala czytać na telefonie i nie szukać potem momentu, na którym się skończyło. Wspaniałe w zabieganym świecie.

Od siebie polecam również stronę:
https://novaeres.pl/jak-wydac-ksiazke

Jest tutaj spory poradnik, jak wydać ksiązke. Na pewno będzie pomocą dla osób, które zastanawiaja się nad wydaniem swojej Mruga2 Model subsydiowany będzie na pewno najłatwiejszym rozwiazaniem w tym temacie.
Sekret. W skrócie temat prawa przyciągania. Jest też film o tym tytule, ale moim zdaniem książka lepsza. Naprawdę dobrze wytłumaczone działanie umysłu, jak świadomie czy nieświadomie dążymy do czegoś. Zachęcam do zapoznania się z tą książką.
 
Gra życia i jak w nią grać. Wiele się z niej nauczyłem. W dużym skrócie takie koncepcje jak karma, prawo przyczyny i skutku, siła słowa i wizualizacji itp. To co robimy do nas wraca, to co mówimy o innych ktoś powie o nas, wyższa sprawiedliwość. Książka generalnie interpretuje Biblię ale nawet mi jako agnostykowi się ona spodobała.
Wiele się można z tego nauczyć. Polecam
Stron: 1 2 3