ParaMythology

Pełna wersja: Wampiry Energetyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
ludzie mają wpływ na energie, więc dlaczego nie?
Osobiście nigdy się z czymś takim nie spotkałem.Chociaż znam ludzi z którymi nie chce mi się nawet rozmawiać bo to chodzące 'ciamajdy' i 'pożeracze' siły wewnętrznej człowieka.Nie nazwałbym ich 'wampirami energetycznymi' tylko nieudacznikami.Ja osobiście nie mam w zwyczaju nikomu życia zatruwać swoimi problemami a jest dużo ludzi którzy to nagminnie robią.Innych ludzi nie spotkałem którzy potrafili by 'ukraść' moją energie w żaden sposób więc albo nie miałem jeszcze przyjemności,albo po prostu nie ma takiego zjawiska :P
(30.07.2011, 22:57)Magan napisał(a): [ -> ]Czy spotkaliście może kiedyś osobę która uważała się za wampira energetycznego? Może znacie takie osoby? Co o nich myślicie? Czy waszym zdaniem ktoś może kraść energie innemu człowiekowi?

Zapraszam do śmiałego wyrażania swoich poglądów na ten temat

Spotykam wampirów energetycznych codziennie, przez całe moje życie. Zakochany Płacz
Każdy z nas takich spotyka Mruga2 Pytanie, czy są oni tego świadomi czy też nie.
A najzabawniejsze jest to, że spora część ludzi mających się za wampiry energetyczne tak na prawdę nie ma pojęcia o czym mówi i mówią coś takiego dla lansu. Zresztą - jeśli ktoś się obnosi z tym to od razu podważa swoją prawdomówność bo żadnemu wompierzowi nie zależy na ujawnianiu się Uśmiech
Stron: 1 2 3