ParaMythology

Pełna wersja: UFO ponownie w Roswell?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niestety nie możemy wierzyć w to co widzimy na nagraniach chyba że poparte są licznymi relacjami świadków. http://www.metacafe.com/watch/1237872/zero_gravity/
Jakieś dziwne to "UFO" tak idealnie równo z kamerą się poruszało Sad Zawiodłam się jak zwykle Mruga2

Fajny filmik zbiklo Uśmiech
A czy to nie jest tak jak z księżycem, lub słońcem, jak idziemy//jedziemy to też mamy wrażenie że porusza się równo z nami... To jest dość spory obiekt na tym filmiku, że się porusza - nic dziwnego, że w tym samym kierunku co kamerujący - jakoś też nie widzę tu nic dziwnego, a bo i czemu miałby się ruszać w przeciwnym kierunku?
No tak ale to chyba dotyczy obiektów które są bardzo daleko prawda? Ot taki księżyc czy góry gdzieś tam w oddali a to mi wygląda że dość blisko jest.
Jak na mój gust to nie jest Nowy Meksyk tylko jakaś dzielnica przemysłowa w Europie. Samochody ciężarowe które widać na filmie Iveco , Scania w Stanach raczej ciężko jest spotkać.
(25.02.2012, 12:12)evell napisał(a): [ -> ]No tak ale to chyba dotyczy obiektów które są bardzo daleko prawda? Ot taki księżyc czy góry gdzieś tam w oddali a to mi wygląda że dość blisko jest.

Musimy też wiedzieć jaką drogą porusza się pojazd, gdzie siedzi kamerzysta. Być może pojazd jechał jakąś drogą eliptyczną do kamerowanego obiektu co też mogło sprawić wrażenie, że obiekt się porusza razem z pojazdem.
Obejrzałam ten filmik jeszcze raz, w ogóle zwróciliście uwagę, że na samym końcu to wygląda jakby strzelał? Jak kamerzysta robi zbliżenie to widać :P
Zwróćcie uwagę na symbol tak jakby gwiazdy w kółku, który umieszczony jest na tym obiekcie. Evell te "strzały" to bardziej jakaś lampka nawigacyjna, bardziej ten obiekt podchodzi mi pod jakiś tajny projekt wojskowy niż pod pozaziemską cywilizację. Kolejną dziwną sytuacją jest to, że pojawił się tylko jeden taki filmik w sieci, jak widać "ufo" pojawiło się nad terenem zamieszkanym, nie wierze w to, że nikt nie nakręcił tego z bliższej odległości, na pewno dużo osób musiało widzieć to coś, dlatego też może to być baaaardzo ładnie zrobiony fake Mruga2
tez tak myślę Janek ze to fake, ale nie mamy dowodów na jedno i na drugie, czyli obstawiamy na neutralny poziom prawdopodobieństwa
Stron: 1 2