ParaMythology

Pełna wersja: Świetliste Krzyże
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W kalifornijskiej Altadenie setki ludzi odwiedza dom Reverenta P. G. Pierce'a, aby przez okno łazienki zobaczyć wizerunek świetlistego krzyża. Nawet ulica, przy której stoi dom, musiała zostać zamknięta przez policję, bo tak wiele ludzi przybyło, aby zobaczyć ten cud. Świetliste krzyże były widoczne przez okno łazienkowe przy Cedar Street, a także przy drodze Kerrwood.

Francis Robinson odwiedził w czasie przygotowań do filmu dla telewizji jeden z domów, gdzie przez okno można było zobaczyć świetliste krzyże. Przez to dowiedział się więcej o krzyżach, które były widywane w Baldwin Park, w La Puente, w Montabello i na zachodzie Los Angeles.

Wiele osób, które widziało krzyże opowiadało o cudownych uzdrowieniach i wewnętrznych zmianach.

Pewna kobieta o imieniu Carmona opowiadała również, że patrząc na krucyfiksy dostrzegała w nich Marię bądź Jezusa jako dziecko lub ukrzyżowanego. U tejże kobiety przez łazienkowe okno widać było aż trzy świetliste krucyfiksy.

[Obrazek: scaled.php?server=707&filename=kreuzv.png&res=medium]

Dnia 17 listopada 1990 roku w mieszkaniu pani Alexandry Marlow pojawił się owy krzyż.
Cała panorama krzyży pojawiła się w domu pewnej pary. Trzy z tych krzyży świeciły mocno białym światłem, a czwarty z kolei był złoty.

Niektórzy nawet widzieli czerwony za wszystkimi pozostałymi.

W 1991 roku, podczas niedzieli wielkanocnej, na jednym z okien pojawił się krzyż, którego udało się sfotografować. Na zdjęciu ukazała się ręka Chrystusa, której nie było widać na szybie.

Na filipinach Estrella Narvadez doniosła o pojawieniu się większej ilości krzyży w klinice.

W październiku 1991 roku francuska masażystka odnotowała pojawienie się krzyża. Wielu z pacjentów zauważyło, że po leczeniu pani doktor doznało poprawy zdrowia. Masażystka poinformowała o dziwnym zjawisku krzyża, oraz o tym, że po zdarzeniu poczuła dziwną energię w rękach.

W 1992 roku w mieszkaniu na Baldwin Park pojawił się nowy świetlisty krzyż. Mieszkanka zauważyła, że na początku rzucał światło jak drogowa latania. Od tego czasu wielu odwiedzających chciało zobaczyć ten fenomen. Jedni klękali, aby się modlić, inni zaczęli płakać.
Postanowiłam pogrzebać troszeczkę i oto co interesującego znalazłam. Ogólnie jest to cały artykuł ale pozwolę sobie wrzucić kawałeczek bardziej interesujący mnie a cały znajdziecie tutaj


"Od 1986 roku krzyże utkane ze światła zaczęły się pojawiać na całym świecie. Można je ujrzeć, w oknach, na ścianach domów i w innych miejscach. Pierwsze zaobserwowano w USA, w Kanadzie, w Meksyku, później zaczęły się rozpowszechniać na całym świecie: obserwowano je w Niemczech, Francji, Słowenii, Rumunii, Australii, w Nowej Zelandii, na Filipinach, w Japonii ... pojawiły się również kilka lat temu w Polsce, na Śląsku w jednym z kościołów . Świecący krzyż lub świetlisty krąg pojawia się w jednej chwili i tak samo znika. Dziwne świecące znaki zdają się wisieć w powietrzu, niczym holograficzny obraz między źródłem światła i miejscem, w którym się pojawiają. Na temat świetlistych znaków jest dużo doniesień, w ich obecności ludzie doznają silnych wrażeń i uzdrowień."