ParaMythology

Pełna wersja: [FILM]Domy w których zatrzymał się czas...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Aha, rozumiem Mruga2 Z własnych doświadczeń oraz z tego co wiem to duchy potrafią także nieźle manipulować innymi energiami, jak choćby zwyczajną energią kinetyczną, co się objawia w postaci stukotów, ruchów przedmiotów co zapewne jest szeroko znane, ale duchy także powodują zawirowania powietrza i gwałtowne podmuchy wiatru oraz dziwne dźwięki z tym związane. Co więcej, często w miejscu gdzie jest duże ich zagęszczenie wyczuć można dziwny chłód oraz nienaturalne zamarznięcia wody, nieadekwatne do panującej na zewnątrz temperatury.
Jasne, że tak. Tłumaczyłem tylko kwestie związane z polem elektromagnetycznym Uśmiech Pozdrawiam!
nie mogę się doczekać kiedy będzie następny filmik, czekam z niecierpliwością Uśmiech
Cytat: począwszy od wstępu i idealnego podkładu (Mozart Requiem

Co proszę? Jaki Mozart? Ten utwór na początku to Lux Aeterna autorstwa Clinta Mansella.

Ja z kolei mam kompletnie inne odczucia wzgledem filmu... bardzo słaby montaz, film stanowczo za długi, niezwykle monotonny. Przeleciałam kilka fragmentów tylko.
1. dźwięk w całym filmie musi być na tym samym poziomie. Nie może być tak, ze pocątek jest głośno, potem wy coś mamroczecie i musze sobie podkręcać głośniki, a potem nagle jest końcówka filmu i znów mi ryczy.
2. Napisy są STANOWCZO za długo. Ile minut trwał ten wstęp? Ja bym się w MAX 20 sekundach zmieściła... Nie ptorzeba aż tyle czasu, by przeczytac jedno zdanie.
3. Dla przeciętnego widza film jest mało wiarygodny. Może jedynie te kule światła na końcu... innych rzeczy na zdjeciach czy filmie jakoś nie widziałam (przypominam, nie ogladalam calego dokladnie!). To z dźwiękiem... Ja słysze jaieś szelesty i trzaski, a nie słowa. Do tego bądźmy szczerzy... można to łatwo zgrać i zmontować.

film jako film nie zachęca ;p

ale bardzo podoba mi się Wasza działalność. Niezwykle ciekawe to, co robicie. Szacunek za próby zbadania oraz uwiecznienia tego. Sama bardzo chętnie rozpoczęłabym współpracę z taką grupą.
"Tańczące orby"... Hmm.. Jest cmentarz.. W Irlandii, na który zaprowadził mnie przyjaciel. Powiedział, że na każdym zdjęciu, które zrobił widać właśnie takie coś. Zapomniałam o tym,gdy tam jechaliśmy i powiedział "chodź, zrobię Ci kilka zdjęć". Z uśmiechem dałam je sobie zrobić. Gdy wracaliśmy, pokazał mi zdjęcia. Stwierdziłam, że są fajne i powiedział tylko "patrz na to", przybliżając. Zatkało mnie, serio ! Pamiętam, że między każdymi zdjęciami czyścił obiektyw, więc niemożliwe jest to, aby był brudny. Widać od cholery kropeczek, jakby gry światła, które na każdym, osobnym zdjęciu są w jednym i tym samym miejscu. Dokładnie to samo, co na tym filmiku. Powiedział, że robił już tam zdjęcia, ale na żadnym nie było ich jeszcze aż tyle, o takiej wielkości... Ciekawe, co to. Zalążki energii? Zdjęcia mogę wstawić, jak ktoś chce zobaczyć.
No pewnie, że chcę zobaczyć, jeszcze pytasz Uśmiech
Witam Meredith, tak dawno nie byłem w tym temacie, że zapomniałem o naszym filmiku Uśmiech Jak teraz go oglądam to raz że mi się ziewa, dwa, że podeszliśmy do wszystkiego zupełnie od innej strony, nie wliczając nawet profesjonalizmu, ale każdy z nas od czegoś zaczyna Uśmiech Co do orbów, aktualnie staram się wykluczać zdjęcia przedstawiające orby, chyba że zdjęcie robione jest specjalnie do tego przystosowanym aparatem, lub w obiekcie, w którym wykonujemy zdjęcia możemy wykluczyć dużą ilość kurzu oraz innego rodzaju cząsteczki. Przypominam, że orb sam w sobie wygląda jakby świecił własną energią (są wyjątki, rzadko). Fajnie, że interesujesz się tego typu zjawiskami, aktualnie przebywam w Walii, więc czuję się w pewien sposób blisko z Twoją osobą Uśmiech Jeżeli możesz wrzuć te zdjęcia, oczywiście załóż nowy temat, ewentualnie napisz do mnie na pw, nie zajmuje się duchami poza granicami naszego kochanego państwa, ale w wolnej chwili, mógłbym gdzieś podjechać, wraz z odpowiednim sprzętem oczywiście, serdecznie pozdrawiam!
Mam takie pytanie jakiego urządzenia użył kolega w 1:00 ? Chodzi o urządzenie z wskaznikiem.
Podstawowy Ghost Meter, miernik pola elektromagnetycznego Mruga2
Stron: 1 2