ParaMythology

Pełna wersja: Strefa 51 - film wywiad z kosmitą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy miłośnicy życia pozaziemskiego, podrzucam Wam filmik na żer abyście nasycili swą wiarę Uśmiech Co do autentyczności filmu - cóż ciężko mi ocenić, aczkolwiek USA kryje tyle tajemnic, że może to być prawdą. Kosmos jest tak wielki przecież, że gdzieś tam na pewno istnieje życie Uśmiech

FILM
Widziałem kiedyś ten film. Ten kosmita to mały Szary, dziwi mnie tylko czemu ma kłopoty ze zdrowiem a ludzie nie uciekają, bo z tego co wiem to oni generują cholernie silną aurę strachu i nie chorują.
Na filmie powiedzieli, że kosmici ze swojego układu wyeliminowali większość bakterii ale mają jakieś problemy z oddychaniem. Fakt, była mowa o barierze i od niej ludzie giną. Jednak może jej nie wytwarzał ze względu na kontakt z ludźmi właśnie i dlatego chorował?
Całkiem możliwe, że poprzez jej wyłączenie naraził się na atak bakterii czy innego świństwa, które go załatwiło. A z oddychaniem... Enoch kiedyś pisał że Szarzy oddychają Astralem, więc może ziemskie energie go nieźle zatruły, tak jak trują niejednego z nas...
Filmik jest ciekawy i dziwny. Mam w domu trochę go opisanego więc jak tylko znajdę odrobinę czasu to opiszę to i przedstawię swoje spostrzeżenia dotyczące tego niecodziennego wywiadu Mruga2