ParaMythology

Pełna wersja: Dary, talenty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Każdy z was ma coś w sobie. Coś wyjątkowego. Może umiesz ładnie malować, pisać opowiadania, czy nawet grać w piłkę? To talenty od Boga. Zastanawialiście się kiedyś jaki jest największy dar dany przez Boga? Nie malowanie, nie piękne granie w siatke. Tylko... Cierpienie
Niepełnosprawni mają większy dar niż Ci zdrowi. Często cieszymi się że nie jesteśmy tacy. Bóg stworzył ich takich. Wyśmiewamy ich, mówiąc :
- Haha, patrz ! Ona nie umie chodzić?
Nie wiem co sami myślicie o nich, ale ja sądze iż naprawde otrzymali najpiękniejszy i najlepszy dar od Boga. Dar Cierpienia. Jest to wyjątkowy talent, rozprzestrzeniony po całym świecie...
Ludzie niepełnosprawni mają więcej niż my wbrew pozorom. My możemy robić wszystko co chcemy ale nam się zwyczajnie nie chce. A oni żeby coś osiągnąć, nauczyć się chociażby malować stopami nie mając rąk, muszą się solidnie napracować a efekty bywają wspaniałe. I robią to, ćwiczą, każdego dnia i się nie poddają. Mają coś więcej, CHCĄ OSIĄGNĄĆ UPRAGNIONY CEL, który choć trochę przybliży ich do tzw. normalności. Potem patrząc na coś myślimy :to nie do wiary! a ja tak nie umiem!" a prawda jest taka, że może mogę się nauczyć, ale siedzę przed kompem klepiąc w klawiaturę :]

Namalowane stopą, autor Stanisław Kmiecik
[Obrazek: g1.jpg]

[Obrazek: h1.jpg]

[Obrazek: j4.jpg]

[Obrazek: hppscan2.jpg]

Sam artysta
[Obrazek: nf_04fx.jpg]
O autorze z jego strony:
Stanisław Kmiecik urodził się w 1971 roku w Klęczanach koło Nowego Sącza. Nie mając od urodzenia rąk, już jako 5 letni chłopiec zaczął malować ustami i nogami.


Gdy się chce, można góry przenosić. Ja muszę to codziennie zacząć sobie wbijać do głowy Mruga2