ParaMythology

Pełna wersja: Wilkołak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie wiem, kiedy się go pytam o różne rzeczy na ten temat to robi mi na złość nie odpowiadając i mówi tylko: "to informacje tylko dla wtajemniczonych" yhh! mam czasem ochotę zetrzeć mu te złośliwe uśmieszki z tej jego ładnej buźki.

A odkąd mam chłopaka to kręci się tak by być jak najbliżej mnie a jednocześnie jak najdalej od mojego chłopaka, a kiedy mój chłopak trzy dni temu wyszedł ode mnie z domu to Dallas (mój przyjaciel[jego rodzice dali mu tak na imię bo podobało im się w Dallas i podobno tam go "zrobili" bleee]) zaczął cicho warczeć a jak mój chłopak zniknął z pola widzenia to zaczął szczekać i przestał dopiero kiedy groziłam że kupię mu kaganiec. Nie można się z nim nudzić.
Warczał i szczekał jako człowiek czy jako wilk ?
Jako jedno i drugie.
WOW lubie takie tematy Uśmiech jako że wilkołak jest żywy można go zabić po za tym tak naprawde to w wilkołaka sie przemienia co noc ale jak jest pełnia to on ma najwięcej mocy i raczej nie wygląda jak pudzian bo nie widziałem napakowanego zwierzęcia może bardziej jak jakiś goryl. Tylko ludzie mogą tak wyglądać bo taką mamy biologię .
Kurczę, wiem czemu on tak na niego szczekał... jak lubisz to jak będziesz chciał możesz wysłać mi wiadomość to sobie na czacie popiszemy o Dallasie i watasze do której należy ale ostrzegam że nie wiem za dużo na ten temat.
ja też nie mam pojęcia za bardzo na ten temat. A wilkolaki znam tylko z opowieści z wiarygodnego źródla które wiedzialo sporo na ich temat. Fakt to fakt powiedzial mi o nich troche jak chcesz to możemy popisać na ten temat. Uśmiech
wilkołaki to piękne istoty ciemności najlepsze jest to ze każdy może się takim stać po odpowiednim zapoznaniu się z historiami legendami oraz pogłębianiu swojej wiedzy
za bycie wilkołakiem ja serdecznie dziękuję Uśmiech wole byc człowiekiem Happy

Staraj się rozwijać wypowiedzi. -- Gron.
Duch ? Nigdy bym nie pomyślała . Ale czy szaman mógł by przemienić się w każde zwierzę czy tylko w wilki ?

"Nie ma zbiegów okoliczności. Tylko los. Ale on gra zakrytymi kartami. Nie wiemy, jaka jest nasza rola w tym wszystkim, dopóki gra się nie skończy."
Szaman może przemieniać cię w każde zwierze , To jeszcze zależy od szamana i okolicznego środowiska Happy
Stron: 1 2 3