ParaMythology

Pełna wersja: Projekt NewLife
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich bardzo serdecznie Happy
Mam wam do zaoferowania współpracę nad kursem rozwijającym umiejętności umysłu. Będzie to ogólny kurs o parapsychologii uczący telepatii, telekinezy, oobe, PM, LD, Pracy nad energią itp,itd...
W kurs wliczane będą:
-Filmy
-Nagrania audio
-Teksty
Kto chętny do współpracy, proszę o kontakt.
Oczywiście kurs będzie komputerowy, jak się wysilę, to i e-mailowy.
Jak dla mnie sama nazwa "Projekt PMS" jest co najmniej dziwna... Nie myślał ktoś nad zmianą nazwy? :P
Sporej liczbie osób się to na pewno skojarzy z zespołem napięcia przedmiesiączkowego. A to raczej nie ma nic do rzeczy :P
Większość kursów pada przed ich dokończeniem (oczywiście tego tobie nie życzę).
Jeszcze chciałbym wiedzieć z jakich powodów robisz taki kurs ?
Szukałem kiedyś kursów mających na celu ogólny rozwój możliwości ludzkiego umysłu. I nic nie znalazłem. I to dlatego chcę stworzyć ten kurs. Wolelibyście czytać chaotycznie wymieszane kursy niemające ze sobą nic wspólnego, czy jeden, zwięzły kurs traktujący o wszystkim?
Wiem z własnego doświadczenia, że osoby, które uczą się systematycznie zalążków wiedzy i z biegiem czasu je rozwijają, nauczą się więcej niż ci, którzy skoczą od razu na głęboką wodę.


Ps. Piszę ten post w czasie 4+1, zaraz po obudzeniu, więc nie mówcie, że robię to bez serca. Happy
Wszelkie tego typu pomysły, tworzenie nowych grup itp. należy omawiać z administracją forum i powinny dotyczyć wyłącznie forum. Po omówieniu sprawy z nami wątek zostanie (ewentualnie) otwarty, do tego czasu zamykam.