ParaMythology

Pełna wersja: Prośba o radę, pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnimi czasy po tym jak zablokowałem i odsunałem sie od LD i OBE sni mi sie mala dziewczynka. Na poczatek pojawia sie we snie ktory widze. Nie robia jej blokady zalozone przeze mnie na moja psychike. Po chwili przenosi mnie tak jakby do jej swiata. Nie widac twarzy poniewaz jest zakryta morkymi, dlugimi czarnymi wlosami. Nie moge rozniez sie do niej zblizyc bez jej zgody. Ona tylko chwyta mnie za dlon i prowadzi. Otoczenie ktore mo pokazuje jest straszne. Pelne zla, smierci i zniszczenia. Wokol jest pelno demonow i to w dodatku poteznych bo jakos dziwnie czuje to. Tak jakby przekazywala mi to przez dotyk. Lecz za kazdym razem gdy zaatakuje mnie jakis demon ona ze zwyklej milej i niewinnej dziewczynki zamienia sie w maszyne do zabijania dmonow. Zaden nie ma z nia szans. Po wszystkim ona odprowadza mnie do mojego snu i znika chichoczac. Nic nie mowi. Ubrana jest w pizamke z misie ktora jest bardzo brudna jakby wcale nie byla prana. Proszę o pomoc w interpretacji, ponieważ czuje ze cos sie kroi.


Zmieniono nazwa tematu. Jeśli chcesz poprosić konkretną osobę o radę lub też pomoc - użyj PW. Tematy na forum otwartym są dla wszystkich. -- Gron.
1. Albo oglądasz za dużo horrorów :P
2. Albo musisz wrócić do ezo Happy
Niestety zabraknie mi tematu by wymienić wszystkie możliwości .
Napisz mi na Pw to spróbuję pomóc ,Napisałeś to ogólnikowo i przez to zwiększyłeś ilość możliwości .
Jesteś moim imiennikiem więc mam jakiegoś rodzaju sentyment Happy
Wiesz mi tu nie chodzi o sentymenty oraz filmow sie tez za duzo nie naogladalem. Mozliwe ze musze wrocic do OBE i odnalezc dziewczynke. Dzisiejszej nocy otworzylem sie spowrotem. Teraz wiec pozostaje tylko czekac.