Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyfry w życiu codziennym
#1
Nie wiem czy w dobrym dziale to piszę ale przechodząc do sedna - bardzo często zauważam kilka takich samych liczb na zegarku albo gdziekolwiek indziej gdzie są cyfry, po 3-4 takie same i to są piątki, siódemki, jedynki itd. Ale też jak sprawdzam godzinę często widzę np 12:12, 17:17, 15:15 itd. 

Czy to że dzieje się tak (od niedługiego czasu tak jest) ma jakiś realny wpływ na moje życie? Czy to jest oznaka czegoś? Dodam że nie znam się za bardzo na znaczeniu liczb
Odpowiedz
#2
Podane godziny są godzinami idealnymi. Jeżeli często je widzisz, może oznaczać to jakieś ważne wydarzenia związane z Tobą i Twoją rodziną.
Ψ      "Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania"      Ψ
Odpowiedz
#3
Wedle różnych źródeł, a także wg dr Doreen Virtue, która ponoć widzi anioły, są to liczby anielskie. Więc jak widzisz takie powtarzające się liczby 11:11, 12:12, 15:55 to anioły chcą Ci coś przekazać. Oczywiście to tylko subiektywna opinia, nie wiem czy jest tak na sto procent. Na przykład:
Cytat:LICZBA 5

Pojawia się znacząca zmiana, zawsze na lepsze. Dobrze jest wezwać Niebiosa na pomoc w zmianach życiowych.

Źródło cytatu obudzeni.com
The Tarot Reader
Odpowiedz
#4
Czyli może to być też negatywna informacja? Z jakiegoś źródła?

Ostatecznie uważam, że jest to czysty przypadek... Oby.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.