ParaMythology

Pełna wersja: Samoistnie grający i piszący telefon...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Polak przypomnialo mi sie cos jeszcze. Pamietam jak 2 lata temu jedna z moich znajomych, ktorej wrozylam zadzwonila do mnie spanikowana. Jej ojciec dlugo chorowal na raka, byla z nim mocno zwiazana, robila wszystko, zeby zyl. W koncu zmarl. Obydwie z matka rozpaczaly i czesto chodzily na cmentarz, mimo iz radzilam, zeby po jakims czasie zlapac wiekszy dystans. Otoz w mieszkaniu tej kobiety zaczely sie dziac dziwne rzeczy, wciaz czula obecnosc ojca. Opowiadala o tym, ze mial on swoje nawyki, np. kladl niektore rzeczy w okreslone miejsce a teraz ona zaczela je znajdywac wlasnie tam, gdzie kladl je za zycia. Pewnej nocy dostala smsa i nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze byl on wyslany z telefonu niezyjacego ojca, ktory lezal wylaczony od jego smierci a numer byl nieczynny (zlikwidowany). Malo tego, ten sms mial tresc ostrzegawcza i zawieral date oraz godzine dotyczaca przyszlego miesiaca. Tzn. czasu przyszlego, ktory mial dopiero nadejsc. Wszyscy zachodzili w glowe jak to mozliwe, zeby dostac smsa z data wyslania z przyszlosci? Kiedy zadzwonila do operatora sieci i upewnila sie, ze dawny numer tel ojca nie byl uruchomiony, to zapytala mnie- co z tym zrobic? Ja zas poradzilam jej zamowic msze o "spokoj duszy" ojca i pozwolic mu odejsc. Jesli chodzi o tego smsa i date polecilam zyc dalej i nie przywiazywac zbytnio wagi do tej daty, zeby nie nastawiac sie negatywnie. Oczywiscie tego dnia nic zlego sie nie wydarzylo, na szczescie. Mruga2
Witaj! Moja siostra ma taki sam problem. Po tym jak wyjechałam od niej z farmy jej telefon cały czas wybiera mój numer a raz nawet sam zadzwonił. Co dziwne siostra zawsz zostawia telefon na półce, nie lubi nosić go w kieszeni a zazwyczaj telefon wybiera numer tylko kiedy moja siostra jest w domu. I tak jest prawie codziennie.
Hm... trudno mi powiedziec jednoznacznie. Moze po prostu macie silna wiez miedzy soba i ktoras z was ma dodatkowo zdolnosci, ktorych jest nieswiadoma. Moga sie one objawiac poprzez telefon. Musialby jakis bioenergoterapeuta zbadac energie twoja i siostry, ktos kto zna sie na energiach.

Gość

A ja całkiem logicznie wyjaśnię sytuację z telefonem. Ktoś sobie z Was jaja robi, zainstalował w telefonie jakąś aplikację dzięki której może nim sterować na odległość - to wyjaśnia włączenie odtwarzacza muzyki i napisanie SMS-a.

Można oczywiście wykluczyć ten fenomen i skupić się na szukaniu rozwiązania z duchami. Stukanie ? Może jeszcze nie spała, bądź we śnie słyszała coś. Też miewałem i wciąż miewam dziwne odczucia - to pierwsza faza snu, wydaje się, że się śpi ale tak naprawdę nie śpimy i wtedy zdarzają się - w naszym wyobrażeniu dziwne rzeczy, słychać jakieś głosy, czasem charakterystyczne dźwięki. Gdy się z tego stanu wybudzimy jesteśmy kompletnie zdezorientowani - może jej to samo się przydarzyło ?

Motywy w snach. Oglądała jakieś filmy horrorystyczne gdzie było coś o piekle ? Bo motywy z bramą piekieł powtarzają się w literaturze i filmografii chociażby w Super natural (serial).
To ja krótko opowiem swoją historię z telefonem.
W moje urodziny ( ciepły, letni dzień) poszłam na grób mojego taty. Wstawiałam kwiaty do wazonu, marudziłam pod nosem- niby do niego, że gdyby żył to on by mi kwiaty przyniósł właśnie dzisiaj a nie ja muszę jemu... że złożyłby mi życzenia a tak ...
W trakcie usłyszałam dźwięk sms-a w mojej torbie, założyłam że ktoś mi wysłał życzenia. Wokoło nikogo nie było i nie jest możliwe, aby czyjś to był telefon. Poza tym wyraźnie dźwięk dochodził z mojej torby, która leżała na płycie grobu i do tego miałam taki stary model Nokii, rzadko teraz używany- więc i sygnał wiadomości charakterystyczny.
Chyba domyślacie się, że kiedy wzięłam telefon do ręki- nie było żadnego sms-a?
Powiem Ci, że sytuacja jak z prawdziwego horroru! Wiem na pewno, że można odżucić teorię opentania. Jakby ona serio była opentania, to demon by jej tak łatwo nie póścuł.
Stron: 1 2