ParaMythology

Pełna wersja: Nawiedzenie przez dziewczynkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ja bym polecił Ci spróbowanie kontaktu przez Tablicę Ouija. Myślę, że dzięki niej otrzymasz potrzebne Ci wiadomości. Tablica nie musi być kupiona, możesz ją sam zrobić. A jeśli chcesz kogoś w to zaangażować to tylko medium może pomóc w kontakcie z duchami, jeśli nie ma w pobliżu jakiegoś szamana.
dziekuje za pomoc. niemoge pozwolic by jej dusza błąkała sie
Quba z doświadczenia wiem że wahadełkiem to ty możesz sobie zupe zjeśc hehe, nie działa wcale.Reszta bez zmian ale spróbuj dowiedzieć sie bardziej szczegółowej jej historii, lub jeśli masz mocną psyhike niech ci przyśle swoje informacje, wizje i zdarzenia z życia i radze sie pospieszyc bo na tym świeice dużo jeje czasu nie zostało
(11.05.2011, 20:22)krzysztof903 napisał(a): [ -> ]Quba z doświadczenia wiem że wahadełkiem to ty możesz sobie zupe zjeśc hehe, nie działa wcale.

Nie zgodzę się. Znam osobę, która właśnie dzięki tej metodzie potrafi znaleźć różne rzeczy, czy ludzi.

No tak, zapomniałem o tablicy. Bardzo dobry sposób Mruga2 Ale powinieneś bardzo uważać podczas jej używania jeśli nie jesteś doświadczony (a wnioskuję, że nie jesteś).
ale duszy nie pomożesz wahadełkiem w tym sensie mi chodziło
Kierowałem się tym, że jest to osoba jeszcze żyjąca, więc stąd moje stwierdzenie - dzięki temu można by było ją namierzyć Mruga2
witam spotka łem sie z medium i niestety próba spotkania sie z nia nie udała sie ponieważ on stwierdził iż dusz ta niechce z nikim innym rozmawiać ponieważ chce załatwić to tylko ze mną. niewiem co sie wogule dzieje ale mam zamiar sie dowiedziec. ten mężczyzna cały medium próbowałm mi krótko stresścic jak moge sie z nia skontaktowac i mam to zamiar zrobic. maam nadziej że sie uda...
Spróbuj, a później opisz tutaj wszystko to, czego się dowiedziałeś. Może uda nam się coś wspólnie wywnioskować Mruga2
dla mnie to medium troche kręci ale ok.Wyjaśniam dlaczego, każda dusza może przejąć krótko ciało i porozmawiać bezposrednio lub przesłac informacje we śnie.Sprawdź czy te "Medium" jest prawdziwe bo moim zdaniem troche nie pasuje mi postępowanie.Powiem tak, metoda prze ze mnie opisana też działa bez pudła, opis jaka ci powiedział to ci powiem czy jest rpawidzym czy uawanym (bo niestety pełno takich jest)
własnie o to chodzi iż sprawdziłem tego medium okazało sie ze jest prawdziwy. sam już tego wszystkiego nie rozumiem
Stron: 1 2 3 4 5