ParaMythology

Pełna wersja: Nawiedzenie przez dziewczynkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
powiem tak prawdziwy medium nie bierze kasy za pomoc ewentualnie co łaska i to dobrowolnie jesli jest inaczej to oszust albo poprostu wykorzystujący swoje zdolnosci dla zarobku.Wtedy nigdy dusza nie będzie sie z tobą komunikowac przez niego.
witam skontaktowalem sie z dziewczyna wiem juz wszystko co mi potrzebne ale jest jeden problem musze porozmawiac z jej rodzicami tylko niewiem jak mam to zrobic
No to może opisz tutaj te informacje, które uzyskałeś...
szczegółowe nie musza byc bo zaraz ktoryś doniesie że ujawniamy dane osobowe ale ogólnie
wiec tak ogólnie to dziewczyna nazywa sie ogólnie julia x. zanim zmarła miala 16 lat. popełniła samobojstwo lecz tak jak ona powiedziala nie jest tego zdania bo według niej zostala zamordowana. zginela w ciemnym pokoju w miescie y. zostala brutalnie zgwałcona i poderżnięto jej gardło. prosi mnie bym pożegnałł jej rodzicow od niej i znalazł tego kto ja zabil. a i jeszcze wiem ze zginela jak szła na dyskoteke.
Rozumiem, że zlokalizowałeś miejsce jej zamieszkania, człowieka, który to zrobił?
tak wiem gdzie mieszka. tylko co ja mam teraz zrobic
Pewnie jej rodzice nie uwierzą Ci na słowo, a nawet mogą uznać za tego, kto to zrobił więc z tym bym uważał. Musiałbyś mieć coś, lub wiedzieć coś czym mógłbyś przekonać o tym jej rodziców. Zadanie nie jest łatwe.
musi ci powiedziec cos co wiedzą tylko ona i jeje rodzice jakies ważne zdarzenie, tajemnice itp.
no tak zapukam do ich dzwi i powiem dzieńdobry przysyla mnie wasza corka. powiem im jakas ich tajemnice i myslicie ze oni uwierzą??
Stron: 1 2 3 4 5