ParaMythology

Pełna wersja: Rytuały miłosne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wezwanie bogini miłości

Rytuał ten pozwoli Ci zwyciężać we wszystkich sprawach miłosnych.

W piątek zapalasz 7 czerwonych świec i obok stawiasz butelkę z wyciągiem z róż, Twoje zdjęcie z 5-cioma kwiatami róży. Weź do swojej lewej dłoni kamień - różany kwarc i wypowiedz słowa:

"Boski Adonisie, piękna Afrodyto i słodka Wenus: usłyszcie moje wezwanie! Pozwólcie mi tryumfować w przyjaźni i miłości. Moim niech będzie ogień i namiętność. Z sercem w płomieniach wam dziękuję. Tak powinno być."



Aby on/ona poświęcali Ci wiecej uwagi

Potrzebujesz cytrynę, szpilki i pudełko. Rytuał przeprowadzasz w spokojnym pomieszczeniu w którym szpilki wbijasz powoli w cytrynę i powtarzasz jej/jego imię. Wbijaj szpilki w odstępach około 2 cm tak długo aż nie będzie już miejsca na więcej. Cytrynę włóż do pudełka i odstaw w przyciemnione miejsce. Pod żadnym pozorem nie dotykaj pudełka przez tydzień. Szybko zauważysz jak ta osoba Cię teraz zauważa.




Magia Flirtu

Potrzebujesz liść mięty, kwiaty róż, 2 krople soku z cytryny i wodę księżycową (postaw trochę wody na zewnątrz podczas pełni księżyca aby ją naładować energią księżycową). Używaj to połączenie jako perfumy.
Rytuały nie zawsze się sprawdzają ale nie zaszkodzi się "pobawić" w nie. W tym aby ktoś poświęcał wiecej czasu,zauważał nas,czy w całą cytryne należy wbijać igły?
Cytryna cała i cała też ma być pokryta szpilkami. Wielkość cytryny raczej nie ma wpływu na siłę rytuału :P
Ines chcesz tego spróbować? Uśmiech Według mnie powinnyśmy sami zadziałać tak aby dana osoba zwracała na nas uwagę i nie mieszać w to jakiś rytuałów.
Nie,teraz nie chce tego wykorzystywać,ale taka wiedza się przydać zawsze może Uśmiech
Hm Marcelo nie znałam Cię od strony rytuałów miłosnych tutaj zostałam zainspirowana i chetnie je wykorzystam a czemu nie
hehe, niezly jest ten wyciąg z wody księżycowej, cytryny i róż na siłę flirtu Mruga2 a na pewno ładnie pachnie Happy
Takie rytuały kończą się zazwyczaj efektem ubocznym lub brakiem efektu.
(14.03.2012, 16:16)Abraxas napisał(a): [ -> ]Takie rytuały kończą się zazwyczaj efektem ubocznym lub brakiem efektu.
Abraxasie, czy możesz napisać coś więcej na temat efektów ubocznych?
jakie znowu efekty uboczne lub brak efektu? zawsze, kiedy adept robi rytuał, zaklęcie, czu urok, jakis efekt jest, przynajmniej minimalny i malo zauważalny, ale zawsze jest, zależy to też od siły i zaawansowania danego adepta.
Stron: 1 2 3