ParaMythology

Pełna wersja: Nowa Ziemia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pewnie chodzi CI o zdalne postrzeganie. Jest mały problem z tym , nie będzie można zweryfikować takiego raportu Uśmiech
Nie, miałem namyśli co innego, zupełnie w zasadzie, ale opisz dokładnie o co ci dokładnie chodzi, bo każdy to inaczej interpretuje, a pomoże zrozumieć innym Mruga2
Wiele o tym jest napisane i właściwie nie ma co interpretować . Są techniki które w głównej mierze zawdzięczamy wywiadowi USA który to swego czasu prowadził rozległe prace nad zdalnym postrzeganiem . Psychotroniczni szpiedzy mieli w szybki i bezpieczny sposób pozyskiwać informacje, efekty tego były rożne . Można co najwyżej ustosunkować się do tego ,a tak na marginesie przypomniał mi się film "Człowiek który gapił się na kozy". Jeżeli ktoś interesuje się zagadnieniem powinien go obejrzeć , dla sceptyka będzie to stracone 90 minut
Ale nie każdy jest taki "uzdolniony" ponadto zauważ, że ja miałem zupełnie co innego na myśli.
Tam są pewnie ufo , i przylatują do nas w 100% .. ciekawi mnie wiele rzeczy jaki jest ich potomek? też małpy? ciekaw jestem czy są podobni do nas czy mają podobne urządzenia? heh
Zapewne w najbliższym czasie tam nie dolecimy. Z resztą naukowcy nie są po końca pewni czy na 100% jest tam jakaś planeta. Nasze urządzenia mogą być wadliwe. Wiele razy zdarzało się ,że różne obserwatoria kosmiczne dementowały swoje odkrycia nawzajem.
Mniejsza z tym, bądźmy dobrej myśli. Byłoby fajnie jakby tam była woda i jakieś formy życia. Na to ,że tam poleca ludzie w najbliższym czasie nie ma co liczyć.
Stron: 1 2 3