ParaMythology

Pełna wersja: Dżiny- uwięzione demony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pierwszą teorię też gdzieś wyczytałem. Wieże WTC zostały "dobite" przez jakąś broń, możliwe że przez mikrofalową, bo ogromne stalowe filary wzmocnienia stopiły się jak plastelina na kaloryferze, mało tego poblisko stojące samochody były dziwnie stopione i popalone.
Chyba troszeczkę schodzimy z tematu tego wątku Mruga2
Hm, w podstawówce mieliśmy całą klasą "fazę" na duchy, straszne filmiki itp. Na informatyce oglądaliśmy tysiące filmików typu "Duchy istnieją". Co drugie/trzecie zdjęcie przedstawiało twarz w dymie, czyli... dżina, jak się okazuje >,< Oto, co robi niewiedza: szerzy się jak jakaś plaga.
A tak na poważnie, zawsze myślałam, że dżiny są dobre, pomocne i w ogóle przyjazne, zapewne po Alladynie, i marzyłam o znalezieniu lampy. A tymczasem teraz nie tknę niczego, co będzie podejrzanie wyglądać!
I słusznie.
Postaw się na miejscu demona- jakiś człowieczek zamknął go w lampie i postawił święte symbole które cię palą...
Dżin to demon tylko uwięziony a więc jeszcze groźniejszy bo wszystkie swe siły będzie inwestował w dezintegracje swego nowego Pana.
Jak czytałem Baśnie z tysiąca i jednej nocy(ale nie ta dla dzieci ) i ten fragment o Aladynie z dżinem nie był taki miły
Ja mówiłam o tym Disneyowskim Mruga2
Choć jak teraz tak o tym mówisz, to w którymś kościele dzwoni. Było coś o Szecherezadzie i o dżinie, co uwięził w jaskini..? W każdym razie naweniłeś mnie do przegrzebania księgozbiorów z dzieciństwa
(Pomijając, że to chyba offtop lekki Uśmiech )
zdjecie z WTC jest ciekawe, dlaczego? ano bo to nie byl zamach al kaidy a illuminatow( szatan ) jak kto woli, skad to wiadomo? ano jest masa dowodow :P no i te wybuchy na nizszych pietrach tym bardziej ze ten budynek sie zawalil pionowo mowi samo za siebie
ta teorii jest wiele nawet jest taka że tego dnia w pracy w WTC nie było ani jednego Żyda kiedy normalnie jest tam ich dość dużo ponadto z piwnic zniknęło złoto. Co do dymu i tych twarzy w nieregularnych kształtach ludzki mózg stara się znaleźć jakiś znajomy kształt. Tak samo jest z tymi cudami gdzie widzi się Matkę Boską w skazie na szybie itp.

A co się stanie jak poproszę Dżina o 100 następnych życzeń?
Zależy od Dżina ale w większości nawet niema ograniczeń co do życzeń Happy
Są ograniczenia. Nie możesz o to poprosić a jeśli będziesz się upierał to on to potraktuje jako życzenie i je spełni... a wtedy mogą się dziać straszne rzeczy bo wykorzysta twoje własne myśli które są niekontrolowane.
Stron: 1 2 3 4 5