ParaMythology

Pełna wersja: Szarzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Aaron ta teza wyklucza wiele faktów. Przy takim myśleniu nigdy nie doszliby do cywilizacji gdyby musieli się bać i badać po kolei każde zwierze. Straciliby na to szlam czasu po za tym to szalenie niedorzeczne. Inteligentne istoty nie mają czegoś takiego jak pierwotny strach przed czymś. Jeśli tego nie przezwyciężą to nie mają prawa stworzyć cywilizacji.
Nie ma czegoś takiego jak szaraki. To wymysł Amerykanów. Kosmitami jesteśmy my sami. Czy ktoś z was,abo z waszych znajomych widział szaraka lub innego przybysza?
to mój pierwszy post i nie chcę być kontrowersyjny. Jednak Marian Adonajski zadał pytanie, czy spotkaliśmy szaraków osobiście - nie. Czy znamy kogoś, kto ich spotkał osobiście? Znam 3, czy 4(?) osoby osoby, które miały z nimi kontakt. Znajomy był przez nich wielokrotnie molestowany i prawie został jednym jednym z nich, będąc dla mnie skarbnicą wiedzy. Faktycznie są z zeta reticuli i faktycznie rozbili się pod rosewell. Dali ludziom praprzodka internetu, lecz za to zażądali prawa do porywania zwierząt i ludzi i eksperymentowania na nas. Może jest "dobra" odmiana szaraków, lecz wg. słów owego kolegi szaraki ogłosiły się panami ziemi, a ludzi nienawidzą, zwłaszcza tych jedzących mięso. Choć bycie wegetarianinem nie daje gwarancji, że nie zostanie się przez nich zachipowanym, poddanym eksperymentom. Bo oni rozmnażali się klonowaniem i mają zdegenerowane DNA i potrzebują badań nad ludzkim DNA zmieszanym ze swoim. Unikajmy 50 odcieni szarości.Mruga2
Stron: 1 2 3 4 5