ParaMythology

Pełna wersja: Czy jesteś dzieckiem Indygo ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Mam w indygo
9- tak i reszta nie.
a w krysztale
4-tak .reszta nie.
Mi w krysztale wyszło 14 tak, reszta niepewne.
W żadnym razie kryształowe (0/0)!!! Ale Indygo to już prędzej (19/21)
To naturalne, że wielu ezoteryków jest dziećmi indygo. Przecież było już wcześniej napisane, że mamy zmienić świat. Potrzeba do tego wiedzy ezoterycznej, którą my posiadamy.
Dziecko Indygo 16/20 a kryształowe 2/17 :P
Ja stara jestem to mnie świat zniszczył xD
Wiedzy ezotorycznej ? Kochany, my jej prawie nie mamy. Została zagubiona, a nasze poziomy z całym szacunkiem dla was to nic, jeśli Twoim celem jest "zmiana świata". pewnie liczysz na to, że pójdziesz w świat nauczać ludzi, i wybudują Ci pomnik, tak jak kiedyś powiadał Enoch ?
Moim zdaniem Indygo to buntownicy, a jeśli chodzi o prawdziwą wiedzę tajemną to kryształowi.
(03.07.2012, 11:41)Riley napisał(a): [ -> ]Wiedzy ezotorycznej ? Kochany, my jej prawie nie mamy. Została zagubiona, a nasze poziomy z całym szacunkiem dla was to nic, jeśli Twoim celem jest "zmiana świata". pewnie liczysz na to, że pójdziesz w świat nauczać ludzi, i wybudują Ci pomnik, tak jak kiedyś powiadał Enoch ?
Moim zdaniem Indygo to buntownicy, a jeśli chodzi o prawdziwą wiedzę tajemną to kryształowi.
Oj Riley, Riley
Ty zawsze taka poważna. Chodzi mi o to, że niestety, ale tylko tyle musi nam wystarczyć do głoszenia Prawdy

(03.07.2012, 11:40)Gron napisał(a): [ -> ]Dziecko Indygo 16/20 a kryształowe 2/17 :P
Ja stara jestem to mnie świat zniszczył xD

No i jest nas tu trochę Happy
Rozumiem o co Ci chodzi, ale wolę patrzyć realnie.
(03.07.2012, 18:26)Riley napisał(a): [ -> ]Rozumiem o co Ci chodzi, ale wolę patrzyć realnie.

Do tego, co musimy zrobić potrzebny jest optymizm.
Mamy zadanie, więc wypełnijmy je Happy.
Pozdrawiam,
Filip
Co do testów...
W sumie jestem i tym i tym. Mam ponad połowę w każdym teście a więc... no właśnie.
Nie oceniam kim jestem. Jak na razie jestem Enoch i tego się trzymam Uśmiech
Trzymam się myślenia Enocha :d
Demonek a co musimy? Uratować świat?
Stron: 1 2 3 4 5