ParaMythology

Pełna wersja: Czy jesteś dzieckiem Indygo ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Świat prędzej sam się załatwi albo uratuje. By dzieci Indygo miały szansę musiałby powstać lider który by je poprowadził. I okazałoby się że jest ich mnóstwo. Bo wielu czuje się Indygo Uśmiech
Eh,widać nie wyczułeś irytacji..
Robimy offtopa.
Wcale nie. Wciąż przecież omawiamy sprawę dzieci Indygo. Moim zdaniem test jest zbyt ogólny szczególnie pod względem nastolatków. Bo przecież wtedy często buntujemy się przeciwko wszelkim zakazom i prawom.
to przed ostatnie pytanie mnie rozwaliło Happy bardzo stare oczy Happy hahaha dobre Mruga2 te pytanie takie troche tendencyjne są i odpowiedzi same się nasuwają np czy jest sie inteligentny? nie znam osoby która odpowiedziałaby przecząco na to pytanie . Uśmiech Jednak odpowiedziałem sobie na te pytanie i mi wyszło z 17/21 .
Ja tam jestem Indygo i sie ciesze, ale do żadnego zadania się nie poczuwam żebym miał coś tu wykonywać na tym świecie, bo na pewno nie jestem niczyim narzędziem, a jeśli już wogóle mam jakieś zadanie to ratowanie ale siebie i moich ziomków przed światem, przy użyciu wszelkich możliwych sposobów.
(04.07.2012, 09:38)Riley napisał(a): [ -> ]Trzymam się myślenia Enocha :d
Demonek a co musimy? Uratować świat?

Odsyłam na pierwszą stronę, z opisem naszego zadania, którego widać nie czytałaś :P
Proszę, zanim coś powiesz, to przeanalizuj, czy nie będzie to zdanie bez sensu.
Pozdrawiam,
Filip
No sorry, ale ja pierwszy czytałem tą stronę i wiem jakie to niby "zadanie" ma być, więc mi tu nie mów że czegoś nie czytałem, a poza tym wyrażam tu swoje zdanie i opinię, bo mam do tego prawo.
Kuźdek, stonuj trochę Mruga2
Nasz forumowy Demonek kierował tą wypowiedź do Riley Mruga2
(04.07.2012, 14:44)Kuźdapyr napisał(a): [ -> ]No sorry, ale ja pierwszy czytałem tą stronę i wiem jakie to niby "zadanie" ma być, więc mi tu nie mów że czegoś nie czytałem, a poza tym wyrażam tu swoje zdanie i opinię, bo mam do tego prawo.

Kuźduś, no proszę Cie. Taki porządny wręcz "bombowy"(Happy) użytkownik i czytać nie umie? Nie bulwersuj się Happy
Wykonałem test na dziecko Indygo i mam 21/21 odpowiedzi poprawnie, a jednak nie mam aury w tym kolorze xD Chyba ten test nie jest do końca sprawny Mruga2
Stron: 1 2 3 4 5